Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Bírnál hűtőszekrény nélkül élni?

Bírnál hűtőszekrény nélkül élni?

Figyelt kérdés
2010. okt. 18. 15:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Igen, mivel alapból nagyon keveset vagyok itthon, illetve ami romlandó azt hamar elfogyasztom :)
2010. okt. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
azért érdekel,mert én most már 3 hónapja enélkül élek,nem volt pénzem venni...:( de azt vettem észre,nem is olyan nehéz! Régen azt hittem,nem fog menni,de most már természetes,hogy olyan kajákat veszek,ami: vagy nem romlik hamar/ vagy rögtön megeszem,ami romlandó.
2010. okt. 18. 15:39
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Idén télen elromlott és egy hetet kellett várni az újra. Hiába volt tél és ki tudtam tenni a kaját, még így is kín szenvedés volt! Annyit kellett főzni, amiről gondoltam elfogy rögtön, de egy 4 tagú családnál sose lehet tudni ki mikor éhes éppen. Van amikor semmit nem esznek, van, amikor rengeteget.
2010. okt. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
így túl sok tartósítószert eszel nem?
2010. okt. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

nem. Mivel fősulis vagyok,az ebédet mindig a suliban eszem meg. Igy csak a reggelit meg a vacsorát kell kiügyeskednem pl.kefirt kenyérrel vagy gyümölcs stb

Ha mondjuk pulykasonkát veszek,akkor 2 napig csak azt eszem,mivel az hamar megromlik,nem áll napokig

Persze aki családanya,az megértem hogy nem tud hűtő nélkül élni.

Nekem a konyhám sincs mégkész,(felujitás van) szóval még egy rántottát se tudok összeütni sajnos! :( várom már hogy kész legyen.

2010. okt. 18. 15:45
 6/14 anonim ***** válasza:

Bírnék. Nagyon kevés dolog igényli valóban a hűtőszekrényt.

Kedvencem a tojás. Simán eláll két hónapot. Ehhez képest ráírják, hogy hűtőben kell tartani és max. két hétig :D:D

Tulajdonképpen csak a tejnek és a felvágottaknak szükséges a hűtő - de felvágottat nem veszek, ha nem muszáj. Tejből meg akkor tartósat, párom egyedül is megiszik egy litert, ha kell :D

2010. okt. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Bírok. Idestova 3 éve.
2010. okt. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

amig együl laktam,addig konyha nélkül is simán el lettem volna,nemhogy hűtő nélkül:D

nyáron jégkockának kellett,me sültkrumplinak,és kész,üresen kongott,nem főztem,1 személyre rossz...



miota párom velem van,tele a hűtő,főzőcskézek,néha 2 napra,meg joghurt is kell mindig,meg süti,meg fagyóba kész kajákat tenni hogy legyen mihez nyulni

2010. okt. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem megszokás kérdése.
2010. okt. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Igen, kb 1 évig úgy éltem. Miután egyetemre jártam a szülővárosomtól 220Km-re lévő városban és a szüleimnek a lakásvásárlás és az alapvető berendezési tárgyakon kívül nem maradt pénze hogy hűtőt is vegyenek nekem.

Így kb egy évig hűtő nélkül éltem. Kibírtam. Nem volt egy nagy tragédia. Aztán összespóroltam rá a pénzt és vettem egyet.

2010. okt. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!