Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Perwoll tényleg megújítja a...

Perwoll tényleg megújítja a színeket,vagy csak megelőzésre jó?

Figyelt kérdés

Képes a közepesen,illetve enyhén kopott színek újjávarázsolására,vagy ez csak marketingfogás,és megelőzésre jó csak (vagy esetleg még arra sem)?

Tapasztalatokat szeretnék!



#mosás #textil #mosószer #Perwoll #Kifakult színek #Textilvédelem
2023. nov. 3. 10:54
 1/3 anonim ***** válasza:
84%

Ez egy reklámszöveg. Nem más csak reklám.

Perwollt használok vagy 10 éve, mert szerintem jó folyékony mosószer, de soha nem hittem el sem hogy "megújítja a színeket", sem a többi reklámjukat.

A fehérhez való mosószer nyilván tartalmaz optikai fehérítőt és így a látványa a mosott ruhának ennek megfelelő. A feketéhez javasolt mosószere meg segít kevésbé fakítani a ruhát, a többiben is nyilván van valami adalék minimálisan ami valamennyire hozzájárul az eredményhez. De egy kopottas, régi ruhadarab nem lesz tőle olyan, mint az új, esetleg kevésbé látod majd kopottasnak, réginek.

Biztosan van valami hatása, de ne várj tőle olyat ami a reklámban van! Nekem tényleg jó a fehérekhez a fehérhez való, de nem maradnak így sem fehérek állandóan. A sötét ruhákhoz a feketét használom, és tényleg jó mosószer, de ettől még idővel tompulnak a feketék színei is. Ahogy a "Repair" változatát szeretem, de a bolyhosodást nem ezzel próbálom csökkenteni, hanem mosózsákba teszem az érzékenyebb ruhadarabokat.

Jó mosószer, de a reklám az reklám, csak marketing fogás. Nyilván hasonló lenne az elégedettségem ha egy másik folyékony mosószert használnék hasonló módon, mert azt kedvelném.

2023. nov. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%
A régi ruhákat nem varázsolja újra, az újakat viszont szerintem tényleg kíméli. Én nagyon szeretem, a fekete és a színes ruhákhoz valót használom.
2023. nov. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én néhány fakult ruhánál láttam hogy a black visszaadja.
2023. nov. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!