Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Perwoll szerintetek jó mosószer?

Perwoll szerintetek jó mosószer?

Figyelt kérdés
Sok helyen látok nagy kiszereléseket nagyon jó árban? Próbáltátok már?
2023. júl. 18. 15:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Azt használom már vagy 10 éve, nekem jó.

Azt ne várd tőle amit a reklámban mondanak - de azt egy mosószer sem hozza.

Kétfélét szoktam itthon tartani, egy Black változatot a sötét ruhákhoz meg egy másikat a világosakhoz, az éppen amihez kedvem van - mostanában az arany színűt veszem. ma vettem egyet, a tesco-ban most van akciója, lehet te is azt láttad.

Néha veszek egyet a fehér fajtából is és az megy a fehér ruhákhoz, bár nem kell feltétlen.

A nagy kiszerelés a mennyiség arányában jó áron van ilyenkor akciósan, a minősége szerintem jó, jól oldódik, nem kell túl sokat tenni belőle a mosáshoz, alacsony és magas hőmérsékleten is jó és kézi mosáshoz is megfelelő. Ilyen mennyiséggel általában kitart amíg legközelebb valamelyik üzletben ismét akciós lesz, pedig 4-en vagyunk.

A foltokat nem szedi ki mindet, azt ne várd, nem csodaszer, kell mellé folttisztító szappan is. Ha kitapasztalod mi az amit mosás előtt át kell előre dörzsölni vele vagy amit még hipózni is kell, akkor utána nem lesz gond.

2023. júl. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Indokolatlanul drága.
2023. júl. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mosószernek elég gyenge,színkímélő mosáshoz alig koszos ruhákhoz jó
2023. júl. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!