Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Magasfényű járólapot hogyan...

Magasfényű járólapot hogyan lehet könnyen és gyorsan foltmentesen felmosni? Nekem mindig csikos marad

Figyelt kérdés
Mindent megprobaltam mar, most vettem egy vileda felmosot es azzal is csikosan szarad meg . Csak akkor fenylik folymentesen ha kezzel attorlom papirtorlovel. Valakinek van valami jo otlete?
nov. 8. 10:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Ölég drága, de talán egy ilyesmivel, de van nem elektromosban is:


[link]

nov. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mosogatószerrel moss fel, ès nem kell sok.

Minèl vizesebb marad felmosás után, annál nagyobb a valószínűsège a csikosságnak. Hozzájárul a sok tisztítószer is.

A mosogatószerek azèr jó kosz ès zsír oldók, ès foltmentesen száradnak.

nov. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Probaltam... es megis csikos.

Az a viledam van amelyiket labbal kell nyomogatni es automatikusan kicsavarja...jo szarazra csavarja mindig es megis csikos :( nem ertem egyszeruen :(

nov. 8. 12:27
 4/6 anonim ***** válasza:

Annyi vízhez annyi felmosószert tegyél, amennyit a flakon ír.

Amit te mondasz, a jól kicsavart felmosófejjel csak kenegeted a koszt, nem felmosol.

Szintén Vileda pedálos felmosóm van, én úgy mosok fel, hogy először csak éppen kicsavarom a fejet, jó vizes moppal felmosok, először függőlegesen, majd vízszintesen is áttörlöm a padlót, utána kiöblítem a fejet és szárazzal átmegyek újra rajta. Soha nem maradt csíkos.

nov. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezzel a kendővel bármit törölsz le, csíkmentesen szárad, csak sima vízbe kell mártani, nem tisztítószeresbe. Én ablakokat is ezzel mosok, csak simán vízzel és rengeteg időt, abakmosót, papírtörlőt spóroltam vele. Esetleg egy vagy két ilyen lapot rárögzíteni valahogy egy egyenes fejű felmosóra?

[link]

nov. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem azért csíkos, mert a koszt kened el vele. Előtte fel kell söpörni.
nov. 18. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!