Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Szavó tippek trükkök?

Szavó tippek trükkök?

Figyelt kérdés

Elöljáróban rólam: betegesen félek attól, hogy ezek a vegyszerek bármilyen módon is a szemembe kerülnek. Tudom, hogy gáz, de ez van.

Szóval penészedett a plafon a fürdőben, befújtam szavóval. Otthagytam 2-3 órára száradni, szellőzni. Szaga még van.. ezután töröljem le? Vagy elég, ha megszárad? Ha hagyom, akkor nem fogja az odaszáradt szert feloldani a zuhany közbeni pára?

Illetve a szemüveggel mit csináljak? Érdemes ilyenkor kidobni, vagy elég elmosni? Nem tud rajta maradni valamennyi anyag, ami a következő használatkor belekerül a szemembe?


nov. 12. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez tényleg beteges. Ha bármilyen egészségügyi veszélye lenne, azt a hatóságok nem engednék forgalomba. Ilyet még nem hallottam, hogy egy elkoszolódott szemüveget kidobunk, nem megmossuk.

Ja a Szavóról annyit, hogy olvasd el az összetételét: H - Cl, hidrogén-klorid, vagyis közönséges hipó nagyon jó marketinggel, 4 szeres áron.

nov. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a penésztől jobban félnék, mint a Szavótól.
nov. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A klór elèg gyorsan lebomlik, elpárolog a felületről, meg a szemüvegről is.

De mindent le lehet mosni, mèg a kutyaszart is.

nov. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szellőztetés elég. Szemüveget mosd meg. Az nem is érintkezik a szemeddel sehogy.

Esetleg legközelebb úszószemüveget használj, csak vicc. :)

nov. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
4, Hogy ez hogy nem jutott eddig eszembe! Nem mondasz hülyeséget! :D :D
jan. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!