Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Normális ha a wirpull mosogépn...

Normális ha a wirpull mosogépnél a koszos víz forrón gözölög?

Figyelt kérdés

Nincs összekötve a mosógép szenyvíz elvezető csöve más csövel hanemkívül van másh ő l vezetjük el, így látom mi folyik ki a mosógépből.

Az normális,ha forróvizwt ürit ami gőzölög?

Eddig nem láttam,gőzölögni a vizet.

Úgye nem veszélyes rám nézve ha ilyenkor közel állok (1,2 m távolságra és esetleg belelegzem?



dec. 31. 14:19
 1/6 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
Elárulod nekünk hány fokos programon mosol?
dec. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1. 60 °-on.

Fogalmam sincs,hogy a melegvízhez van e bekötve a mosogép..mielőtt valaki megkérdezi.


Semmit nem csináltam máshogy max más mosókaoszulát vettem.

dec. 31. 14:26
 3/6 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
100%
95% az esélye, hogy hidegvízre van bekötve. Bemegy a gépbe a hidegvíz, amit a mosógépben található fűtőszál kb. 60 fokosra melegít fel. Ez a 60 fokos víz kieresztés során tud gőzölögni. Rád nem veszélyes a koszosvíz gőze, feltéve, hogy te vagy a párod nem Csernobil környékén teljesítetek szolgálatot és tisztítjátok a fertőzött területeket.
dec. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem a másik mosókapszula miatt lesz, attól gőzölög jobban a wirpull.
dec. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Most a hidegben még a 30 fokos is gőzölög.

A mosógépek úgy működnek,aki még nem olvasta volna el,mielőtt a mosó vizet kinyomják,hideg vízet engednek hozzá,és a lehűlt vízet nyomják ki.

dec. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Minél többen nyugtassatok meg kérlek, hogy a forró mosószeres gőz nem ártalmas rám nézve (persze úgyhogy minimum 1 m távolságra állók, es meg akkor sem ha viszonyag zárt nyitott helyen enged ki.

Pesze szellőztettem ahogy tudtam.


Egyébként mia logoka abban,ha ez a 3mas komós mosókapszula miatt gözölög?

Gyengébb mknősegü a kapszula?

Nem 1000 Ft volt.

dec. 31. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!