Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mostanában amiket vettem...

Mostanában amiket vettem főleg sötét ruhák a Takkoból vagy lidlből olyan büdösek mosás utan is . Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Nem tudom mihez hasonlítani a szagot, nem fogja be a többi ruhát, de erős szaguk van vizesen. Szárazon sem erzem az öblítőt.
jan. 17. 12:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Lehet a mosógépben szedi össze,egy ecetes mosás megoldja.

Vagy lassan szárad esetleg.

jan. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem , mert kimondottan ez a par ruha büdös, szúrós vagy nemtudom milyen szagú. A többi nem. Sőt, most hogy kivettem közülük es csak a többit tettem be a szárítógépbe azok mar kezdenek jó illatuak lenni.
jan. 17. 12:59
 3/12 A kérdező kommentje:
Nekek is van 1-2, gyerekeimnek is es csak ezek a rossz szaguak. Mindegy, hogy teljesen külön mosom vagy együtt a többivel
jan. 17. 13:00
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon sok ilyen fekete ruhám van, az olcsótól a több 10 ezer forintos nadrágig, felsőig, pulcsiig. Évek kellettek mire rájöttem, miért van. Az összes létező mosószert, öblítőt kipróbáltam, de semmi nem vette el a szagukat (nekem ez már szag). Valószínüleg a fekete festékanyagnak van ilyen szaga. Én nem tudtam vele mit kezdeni. Szerencsére csak vízesen érződik, meg pár db, amikor vasalom.
jan. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, azt hittem én hülyültem meg. Ez tényleg szag, vizesen szörnyű. Most hogy szárad mar csak akkor érzik, ha az orrom beledugom.
jan. 17. 14:56
 6/12 anonim ***** válasza:
A szèp fekete színhez, jelentős vegyianyag társul, a legtöbb. Főleg az olcsóbb ruháknál igaz. Ezèrt nem ajánlják közvetlen a testel èrintkezve hordani.
jan. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Az egyik kötött pulcsi pl sötét szurke. A fiam farmernadrágja sötét kék. Ezek is büdösek
jan. 17. 18:24
 8/12 anonim ***** válasza:
#4 vagyok: évekig én is így voltam, mint valami elmeháborodott kerestem a megoldás. Nyugi, nem őrültél meg :)
jan. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A használt vegyi anyagok miatt. Magasabb hőfokon való mosással ill. öblítő helyett ecettel tudsz próbálkozni.
jan. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#de semmi értelme. Egy férfi kötött pulcsit ha kimosod 60 fokon pamut programon, abból minden lesz, csak nem elegáns pulcsi.
jan. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!