Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Érdemes fekete ruhákra való...

Érdemes fekete ruhákra való mosószert használni? Tényleg számít, hogy azzal mossuk-e a fekete ruhákat vagy csak színessel?

Figyelt kérdés

#ruha #mosás #mosószer #fekete ruha mosása #mosószer fekete ruhához
jan. 18. 20:41
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Mindig szinesekre való mosószert használok a fekete eddig fekete maradt.Nem tudom mivel lenne másabb ha kifejezetten feketére való mosószert használnék.Szimpla marketing tuti.
jan. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Én használok fekete mosószert, régi, agyonmosott pamut szoknyának sokkal mélyebb fekete színe van azóta.
jan. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%

Én meg még nem is hallottam direkt fekete (nem színes) ruhához való mosószerről.

Aki ilyet használ, milyen márkájút és milyen boltban szokta megvenni?

jan. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
pl pervoll márka minden boltban megtalálható. Lehet kapni fekete, fehér, azthiszem még piros ruhákra is.
jan. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#4-es, köszönöm az információt!


(Amúgy nem értem azt a három embert, aki #3 hozzászólásomra piros jelet nyomott, de ha nekik ettől jobb lett a mai napjuk, hát legyen.)

jan. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#4 Az nem piros hanem színes ruhákhoz ajánlott. Csak piros a csomagolása.

[link]

jan. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

#3 Én is a perwollt szoktam használni, de van másféle is.

[link]

[link]

[link]

Nem boltot szoktam nézni hanem akciókat, a perwoll-nak rendszeresen vannak jó akciói. Általában a tesco-ban vásárolok, de más üzletekbe is bemegyek ha nekem tetsző akciós áru van valahol. Ilyenkor a nagy kiszerelésű Perwoll ára néha annyi, mint egy kicsié vagy 2/3-a akár az eredetinek. Többet szoktam megvenni és akkor hónapokig nincs vele gondom és jó áron vehettem mosószert.

A fekete változat mellé általában az arany színű csomagolásút szoktam megvenni, az színes és fehér ruhához is egyszerre jó, de van hogy veszek külön fehérhez valót is, most meg a piros csomagolásúból van még otthon egy felbontatlan, színes ruhákhoz való fajta. de sötét vagy fekete ruhákhoz mindig a perwoll black-t szoktam használni, nekem bevált.

jan. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én évekig használtam a Perwoll fekete ruhákhoz való, de mióta megváltozott a színe és az illata 1-2 éve, nekem kimondottan büdösek tőle a ruhák. Így a piros flakonost használom színesre és feketére is. Puhák tőle a ruhák, nagyon jó illata is van, és valóban élénkebbek, tartósabbak a színes, mint más color mosószerektől.
jan. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A ruhatáram kb. 95 százaléka fekete, ezért sokféle feketékhez ajánlott mosószert próbáltam már az évek során, és mindegyik mellett fakultak a ruháim, úgyhogy úgy döntöttem, hogy leszarom az egészet, és most már egy ideje mindenhez ugyanazt a natúr mosószert használom. Ha fakulnak, hát fakulnak.
jan. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!