Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A mosógép kiírta hogy machine...

A mosógép kiírta hogy machine care szükséges, mit vegyek bele ami nem egy vagyon és tisztít, zsírt és víz követ is old?

Figyelt kérdés

jan. 24. 11:16
 1/9 A kérdező kommentje:
Közben olvastam a neten a mosogatógép tablettákrol elvileg az is jó mit gondoltok?
jan. 24. 11:25
 2/9 anonim ***** válasza:
Trisó
jan. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
41%

Előmosásba ecet, mosószerbe szódabikarbóna. Nem drága a vízkőoldó sem. Üresen elindítod, ha kell, megismétled.


És 90 fokon.


Szűrőt is megnézheted, ha már úgyis foglalkozni kell vele.

jan. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
43%

Ilyenkor a szűrőjét kell tisztítani!

Vízkő oldáshoz elég egy üveg ecettel elindítani egy forró vizes mosást, ha felmelegítette akkor hagyd állni benne 20-30 percet, nem kell 2 órát mostani, és indítsd el utána az öblítő programot!

Zsíroldó maga a mosószer, amit nem szed ki azt mással sem fogod tudni ilyen egyszerűen.

jan. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Szinte mindenhol lehet kapni különböző márkájú mosógép tisztító szert. Nem drága.
jan. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
citromsav
jan. 30. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
sosav a legjobb szerintem 10 éve nevelem a gyerekeket egyedül férfiként nem értek a sok kacathoz de mikor baja van veszek 5 liter sosavat meg 2-3 liter expres vizkőoldot és elindítom a leghosszabb programot előmosással lényeg hogy minél tovább legyen benne utánna meg egy mosot egy rövidet ami a savmaradékot kiszedi nekem az 30 perces és utánna kb 1 évig jó is.
jan. 31. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem nincs gyerekem, mert a tanulás és nunka mellett nem jött össze 43 évesen sem, de bármikor apróra szedek egy mosógépet, kipucolom, és összerakom. Az elektronikáját is megjavítom, firmware-t is töltök rá, ha kell. Sósav kinyírja a fém részeket. Szódabikarbóna, ecet, ahogy előttem írták. Meg a leírásban benne van, hogyan kell kipucolni a szűrőit, és hol van neki hány db.
jan. 31. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 10 deka farhát ***** válasza:
A mosógép használati utasítása mit ír ilyen esetre?
jan. 31. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!