Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mosógép elromlott?

Mosógép elromlott?

Figyelt kérdés

Mosás közben megállt a mosógép. Azóta nem kapcsol be. A vízet leengedtem belőle, az alsó nyíláson keresztül. Így sem kapcsol be. Végleg kuka? A tetejét már leszedtem, de nem látok rendellenességet (pl. égési nyomokat).

Már végig próbáltam több konnektorban is.



febr. 2. 01:22
 1/3 anonim válasza:
0%

"Mosás közben megállt a mosógép. Azóta nem kapcsol be."

Megválaszoltad a kérdést. Igen, elromlott! Ezt komolyan meg kell kérdezni? Nem egyértelmű az elromlott szó jelentése? Google-ben keress rá az elromlott szó jelentésének!

"Végleg kuka?"

Vidd el szervízbe, ott megmondják! Attól, hogy valami nem kuka, javítható attól még elromlott! Igen, elromlott de valószínűleg javítható!

febr. 2. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet a lefolyó van eltömődve, vagy letapast a szagelzáró golyó a falban.
febr. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ahogy 2-es írta. Nekem is megállt így egyszer a gépem és kiderült, hogy a lefolyó volt eltömődve, nem tudta kipumpálni a vizet. Akkor csak azt kellett kitisztítani és a géppel nem volt más gond.

Egy régebbi gépnél szintén volt ilyen mosás közbeni leállás, akkor szerelőt is hívtunk és kiderült, hogy egy vékony fémdarab került a dobba és az a lyukon átbújt, megakasztotta a mozgását. A szerelő azt kivette, mondta hogy jobban meg kellene nézni a ruhák zsebeit mosás előtt, mert sokba kerül egy ilyen akció, visszaszerelt mindent ahogy volt előtte és ennyi. Utána még évekig jól működött.

febr. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!