Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen mosószert vagy öblitot...

Milyen mosószert vagy öblitot használhat?

Figyelt kérdés

Tudom, elég buta kerdés, hiszen nem tudom az illat jellegét leírni-átadni, azt érezni kell. Így csak saját orrom után menve tudok leírni, hogy én mit érzek.

Egy kolléganőm van, akinek nagyon jellegzetes illata van a ruháinak. De ez nem az a tipikus édes, émelyítős öblítő illat. Szerintem a mosószernek lehet ilyen erős az illata.

Öblítőt már minden féle fajtát használtunk a nagy márkásoktól kezdve, lenor-coccolino, sokan, a legkommerzebbekig. Ezeket a márkákát az összes színűtől az összes illatig végig használtuk kék-sárga-fehér lenortól a silanon át a coccolinoig. Egyik sem ez az illat ami után erdeklődök.


Ez egy nagyon erőteljes intenzív már-már szúrós, nem édes de friss illat, ami még a szobát is beteríti ahol vagyunk. Mosószerek közül a flakonos Arielt kizárnám.


Vajon mi lehet az a mosószer vagy öblítő vagy a kettő kombinációja.

Ismer valaki ilyen jellegzetes illatú kombinációt.

Azt nem gondolnám hogy női parfüm, mert a ruhájábol jön, és férfin is éreztem már ezt az illatot. Igaz nagyon ritkán, ezidáig ez volt a második ember.

Vajon mi lehet az?

Megkérdezni nem akarom tőle mert nem vagyunk olyan viszonyban .


febr. 21. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, a feleségem egyszer vett valami koncentrátumot, szörnyű volt az illata nekem.
febr. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A mosóparfüm most nagy divat lett, nem lehet, hogy az? Mert igen erőteljes illatok. Több márka is van már, lehet kérni mintát is, így egy-egy mosás erejéig kipróbálhatod az egy márkán belüli 5-6 fajtát.
febr. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát voltam boltban és szaglásztam, ha nem csal az orrom a Perwoll -nak valami red blossom mosószere.
febr. 21. 19:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Én folyékony 2in1 bónuxnál tapasztaltam, hogy nagyon jó illata van, és nagyon tartós, és elképesztően intenzív. Bár már nagyon rég használtam.
febr. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezt így szinte lehetetlen kitalálni. Kizártál mindent, amit írtam volna, így nem tudok tippelni sem, mi lehet. Ami viszont nálam nagyon a kellemetlen kategória, az a kék Lenor, kilóméterekről megérzem mindenkin!
febr. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!