Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ha nem használok öblítőt...

Ha nem használok öblítőt benne marad a mosószer a ruhában?

Figyelt kérdés
Nem teszek semmit az öblítő tartályba. Így is kimosódik a mosószer a szálakból?

márc. 4. 10:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy kimosódik. Az öblítőnek nem az a feladata, hogy kihozza a mosószert, hanem, hogy puhább legyen a ruha. Bizonyos anyagokhoz nem is szabad/tanácsos öblítőt tenni.
márc. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
37%

Persze. Nem az öblítő, hanem a víz mossa ki. Pont az öblítő marad benne a szálak között.

Ha elfogadsz egy tanácsot: tegyél egy kis ecetet a mosógépbe az öblítőnek való rekeszbe. A ruhák nem lesznek ecetszagúak, viszont a mosógépnek jót tesz.

márc. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Hajaj, féltem hogy megjelennek az ecet fanok. Rosszindulat nélkül írom! Nem teszek bele,mert a mosógép használati utasításában világosan benne van,hogy azt sem. Havonta inditok rajta mosógép tisztító programot,a megfelelő mosógép tisztítóval. A régi gepemmel próbáltam,de bizony ecet szag volt teregetes közben,az is több volt mint elég számolni közben..és egy halványan a ruhán is megmaradt. Nem szeretem az ecetet,maximum a tojás levesben.

márc. 4. 11:00
 4/12 A kérdező kommentje:
Számolni -szagolni
márc. 4. 11:01
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
3# ne izgulj, ezt azóta írják, amióta sokan használják, mert így tudják a jónèpet leszoktatni róla. Egyèbkènt semmi baja nem lesz tőle eleve mondjuk egy 10% ecet ből egy kicsi, ami mègjobban felhígul, mèg 1% sem lesz. Meg is tudnád inni.
márc. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

#5 sejtem,hogy csak marketing fogás.

Mindenesetre öblítőt többet nem használok. Meguntam,hogy sosincs illata a ruháknak száradás után,vagy csak minimális.

Mindenkinek koszo a választ,mindenkinek ment a zöld.

márc. 4. 12:35
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan csinálod. Én a két hét után is ibolya stb. szagú ruhákat utálom.
márc. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#7 te hogyan csinálod 😀

Én kimosom,kiteregetem,és mire megszáradt,nulla illat. A gép tiszta,a helyiség,ahol teregetek,jól szellőző. Egyebkent nekem ez mindig problémám volt,silan,lenor,coccolino,stb egyik sem ért semmit,ha kicsit,ha kozepeset,ha sokat teszel bele. Mintha nem is tennék bele semmit..hát most nem is teszek. És nincs különbség illatban.. ugyanúgy sajnos nincs.

márc. 4. 14:49
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Sose használok öblítőt, nem szeretem, ha bármilyen illata van a ruháimnak, a puhaságot se igénylem, egyébként szerintem észre se venném a különbséget. A mosószer természetesen nem marad benne.
márc. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#8: én bármelyik, még a no name öblítőkből is ha csak a felét használom, akkor is illatozik a ruha, lakás ha mosok.

Nem gondolom, hogy az összes öblítő lenne a hibás…

márc. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!