Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mitől bolyhosodhatnak a...

Mitől bolyhosodhatnak a ruhák, ha öblítőt is használok?

Figyelt kérdés

Sajnos nem jó tapintásúak sokszor a ruháink, és bolyhosodnak is. Nem értem az okát, mivel AEG gépünk van, használok vízlágyítót is és öblítőt is amit szivem szerint nem használnék, de akkor mi lenne... konkrétan érdesek a ruhák, azok is amik régen puhák voltak.

Vannak akik nem is használnak öblítőt (nagyon helyesen), és nincs ilyen gondjuk. Nem értem :(

Mit csinálok rosszul?


Denk mit folyékony mosószert használok de arra nem fognám ezt, mert ha jól emlékszem ariel mosókapszulával is ez volt.

Köszi ha tudtok valamit írni



nov. 21. 10:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Rossz minőségű az anyag.
nov. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hány fokon mosol?
nov. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egy szárítógép megoldja a gondod.
nov. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ki vannak fordítva a ruhák mosás előtt ?
nov. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

főleg 30, néha 40. ágynemű, törölköző 60.

kifordítok mindent.

nov. 22. 22:20
 6/11 anonim ***** válasza:

Próbáld meg a sárga színű Perwollt, én azokat a ruhákat, amiket kímélni akarok (nadrágok, pulcsik, ingek, blúzok…) mindig ezzel mosom. Nagyon elégedett vagyok vele, a kötött pulcsik egyeltalán nem bolyhosodnak ki, puhábbak is a ruhák, mint egy sima folyékony mosószertől.

Illetve én ezeket a ruhákat mindig kímélő programon mosom, 30 fokon, max 800-as centrivel.

És meg égy “tipp”, amit az utóbbi időben vettem észre: szinte mindig Lenor öblítőt használtam, egyszer a férjem vásárolt és Silant vett. Meglepődtem, mert sokkal puhábbak lettek tőle a ruhák, és sokkal kevésbé is bolyhosodnak ki. Esetleg még ez is megér egy próbát :)

nov. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A mosógépet is takarítsd néha 90 fokos programmal és fél kiló trisóval
nov. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi, 2 havonta szoktam kifejezetten mosógép tisztítóval 95 fokon.
dec. 1. 11:09
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor az a helyzet, hogy rosszul vásárolsz ruhát, ott rontod el.
dec. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát lehet...ez manapság nem egyszerű
dec. 2. 02:21
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!