Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Lanza mosógép tisztító után...

Lanza mosógép tisztító után büdös lett a gépem?!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lanza mosógép tisztítót használtam és irgalmatlan büdös lett tőle a mosógép belső része. Ezek után lefuttattam egy ecetes 40 fokos mosást...egy napig nem volt szag de amint száradt a belső rész megintcsak előjött ez a mocsár szag. Mit tegyek? Másnak is volt hasonló tapasztalata? Lanza előtt semmilyen szag nem volt...amint beletettem jött a gond. Már bánom hogy használtam mosógéptisztítót....
márc. 15. 10:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Mosd át trisóval magas hőfokon.
márc. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
+1 a trisóra! Ilyen tisztító mosást meg a legmagasabb hőfokon kell csinálni, amit csak a gép tud.
márc. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Trisóval hogy kell? 60 fok....kb egy óráig vagy van más jól bevált programotok erre?
márc. 15. 13:21
 4/6 anonim ***** válasza:
80-95 fokos
márc. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Kipróbálom hátha végre elmegy belőle ez a poshadt szag. Attól félek hogy belemegy majd a ruhákba ha mosok vele... Trisó után le kell még futtatni egy mosokapszulás mosást? Vagy elég a trisós mosás öblítése a végén?
márc. 15. 16:55
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem kell utána semmi. Az öblítès kiviszi. Egyèbkènt a trisó règen mosószer alapanyag volt. Jó zsíroldó, vizlágyító. 60 fokos mosásokhoz 1 ek-al rakhatsz mindig, ès munkásruhákhoz is.


Ja, pakolj bele jócskán trisót nyugodtan. Kioldja, fellazítja a lerakódásokat.

márc. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!