Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Nehezen létrázom már a koromná...

Nehezen létrázom már a koromnál fogva. A szekrény tetejéről a port, hogyan szeditek le úgy, hogy ne kelljen létrára felállni?

Figyelt kérdés
márc. 21. 04:23
 1/8 Salx Narval ***** válasza:
100%
Én teleszkópos nyelű derékszögbe is hajlítható portalanítókefével szoktam törölni a nehezen elérhető dolgokat, pókhálózni, v a plafont, lámpát portalanítani is ezzel szoktam. Van hasonló megoldással működő textilszálas törlőm is nedves tisztításhoz. Ha nincs telepakolva szekrény teteje minden porfogó vacakkal pillanatok alatt fáradtság és létra nélkül takaríthatod hasonló eszközökkel. Fillérekből is megoldható, nem fontos márkás cuccokat venni, ahogy a pénztárcád engedi.
márc. 21. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

1/1-nek:

Tudnál egy linket betenni ide, amire ha rákattintok láthatnám, hogy milyen teleszkópos nyelű, derékszögbe is hajlítható portalanítóra gondolsz? (sejtem, hogy milyen lehet, de azért konkrétabban láthatnám)

márc. 21. 04:46
 3/8 Salx Narval ***** válasza:
100%
pl: [link]
márc. 21. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Salx Narval ***** válasza:
100%
Én is elég idős vagyok de nagyobb gond, hogy egészségügyi problémáim is vannak, a létrázás nekem is problémás már de hasonló eszközökkel jól boldogulok. A 80-éves édesanyámnak is vettem ő is simán tud vele portalanítani, de ez főleg apám feladata. Náluk munkamegosztás van.:D
márc. 21. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
34%

Általában egy székről is el lehet érni, milyen magas szekrényről van szó?

Kell egy sámli, és onnan a szék.:)

Nekem teli van pakolva a szekrény teteje, ezért nem lenne elég egy teleszkópos portörlő.

márc. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Salx Narval ***** válasza:
100%
Valamit, valamiért. Vagy pakolunk és mászunk, vagy nem pakolunk és kényelmesen törölgetünk.:D Amíg nem volt gond én sem riadtam meg ha fel kellett mászni, v állni valahová de amikor még néha a járás sem stabil az ember nem szívesen kísérletezik. A minap majdnem dobtam egy hátast izzócserekor mert úgy gondoltam jó ötlet a székről felállni az asztalra és lábujjhegyen balettozva izzót cserélni és ha már ott vagyok búrát törölgetni, hát nem volt az.:D
márc. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"a székről felállni az asztalra"

Olyan magasan van lámpa? Mennyezeti lámpa?

márc. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Salx Narval ***** válasza:
Igen, egy felújított régi építésű polgári házban lakok és ezeket még nagy légterű magas mennyezetű házaknak építették "apáink". Jó benne lakni csak sokba kerül a kifűtése, szerencsére nem vagyok fázós.
márc. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!