Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan tüntethetném el ezt a...

Vzsud kérdése:

Hogyan tüntethetném el ezt a foltot a kerámia főzőlapról?

Figyelt kérdés

A minap sütöttünk, és véletlenül hozzáért a forró főzőlaphoz a konyharuha, ráégett és foltot hagyott, kipróbáltunk minden kerámiatisztítót, de nem jön le.

Valami egyéb tipp?


Kép: [link]



ápr. 20. 22:51
 1/4 Törpilla57 válasza:
Én a DM -ben vettem kerámia tisztítót. Kis türelemmel jól használható, rajta kell hagyni egy kis ideig. A szomszédom ajánlotta - ugyancsak a DM-ből - a dr.Be...nn nevűt(nem írtam ki teljesen, hátha reklámnak számít..., de így is rátalálni a neten), szerinte ez az igazi. legközelebb én is ilyet veszek. Sok sikert. Mindenesetre én visszasírom a gáztüzhelyemet (sütő villany volt).
ápr. 21. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mindenképpen kipróbálom, köszönöm szépen a tippet!
ápr. 21. 07:20
 3/4 anonim ***** válasza:
szia. en nemm otthon elek de az ilyen fozolaphoz lehet kapni egy kis meretu szerszamot aminek kitolhato pengeje van. ezzel ha a lap hideg szaraz allapotban is le lehet vakarni ovatosan a szennyezodest.
ápr. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Törpilla57 válasza:
Valóban van ilyen, de én azért nem írtam róla, mert nagyon könnyen "félrecsúszhat".Nem szeretném lekarcolni a felületet. Az eladó is azt mondta, hogy nem mindegy milyen szögben tartom a kaparót... Hát akkor inkább a tisztítószer.
ápr. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!