Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A "mosóparfüm" intenzívebb és...

A "mosóparfüm" intenzívebb és tartósabb illatot ad a ruháknak, mint a sima öblítő?

Figyelt kérdés
máj. 12. 17:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg igen.

Nekem nem jött be, semmiféle illata nem maradt a ruháknak mosóparfümmel sem.

máj. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem, a mosóparfümöknek az a lényege, hogy azok jellemzően csak illóolajból és oldódást segítő anyagokból állnak, ezért "környezetbarátabbak", mint a hagyományos öblítők, amik viszont tele vannak mindenféle cuccal. Ez nyilván a bőrödnek sem mindegy.


De megjegyzem, ha elhagyod az öblítőt, egy idő múlva már zavarni is fog az intenzív illata máson.


Én amúgy próbáltam több mosóparfümöt, nem mindegyik vált be, ami tartósabb és erösebb illatot ad, az pl. az Ahimsa tavaszi szellője vagy a Pure Lovely illata, én főleg ezt a kettőt használom. De az Ahimsának van kasmírvirág illats is, múltkor azzal mostam ki az ágyneműt, napokig isteni illata volt, mikor belefeküdtem, nem tolakodó, de mégis érződött.

máj. 13. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!