Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Melyik a legjobb minőségű...

Melyik a legjobb minőségű mosópor/szer?

Figyelt kérdés
Fontos,hogy tisztítson rendesen, de illata is finom,nem kimondott vegyszerws legyen. Melyik márkát ajánlanád?

máj. 17. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
65%

Most Tomit használok, de a legtöbb mosószer jó, márkától függetlenül is.

Hallottam olyant is, hogy a SPAR saját márkás S-Budgetje nagyon jó. Az Ariel szerintem már nem olyan jó, mint régen. A Tide-t is nagyon szerettem.

máj. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Mosószóda.
máj. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Perwoll, nincs szaga. Ha nagyon koszos a ruha, akkor Oxi-Maxot adok még a dobba/előtte báztatom-bedörzsölöm benne. Ha zsírfoltos, akkor zsíroldót fújok még rá. Illatnak meg coccolino perfume öblítőt használok.

A lényeg, hogy olyan boltban vásárold meg ezeket, ahol nyugaton szerzik be pl. Spar. A keleten gyártottak pl piacos, százforintosban vásárolt sokkal rosszabb minőségű, pedig ugyanaz a termék.

máj. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Müllerben kapható, Németországból behozott Ariel. Verhetetlen!
máj. 18. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ariel pod.

Ha lehet a nèmetböl importált. Azok valamièrt 2x olyan erősek.

máj. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Így van Ariel nagyon jó,kint szoktam venni de egész jó a Hofer saját márkása is.
máj. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!