Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Melyik fajta zsíroldószer a...

Melyik fajta zsíroldószer a legjobb minőségü? Gáztüzhelyhez, sütöhöz kellene. (eléggé zsíros)

Figyelt kérdés
2012. ápr. 6. 14:40
1 2
 1/12 Kerria ***** válasza:
49%

st. morris, vagy mostanában használatos neve a well done.


hideg zsíroldó, ráfújod, hagyod egy 5 percet, és utána könnyedén letörlöd. nekem ez vált be

2012. ápr. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%

A hideg zsíroldók 99%-ban meggyeznek, a hipermarketek saját márkás cuccai gyakorlatilag ugyanazt tudják, mint a méregdrága "márkázott" cuccok.

Vedd az olcsóbbat.

2012. ápr. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
én a legolcsóbb aro márkájút veszem és nagyon jól tisztít. szerintem jobb, mint a well-donde, pedig annál sokkal olcsóbb.
2012. ápr. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
Well Done St Moritz hideg zsíroldó csak vigyázni kell ne érjen alumíniumot mert marja és a kezet is!De ennél hatékonyabb szer nincs!
2012. ápr. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%

A Lidl-ben kapható egy csomó saját márkájú termék, ha jól emlékszem, W5 a neve.

Próbáld ki!

2012. ápr. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%
Cif súrolószer a legjobb, azzal bármit bárhonnan le ehet vakarni.Én hideg zsíroldót nem használok, viszont volt olyan, hogy a sok sütés-főzés után nagyon gyér lett a tűzhelyem, öntöttem rá mosóport, meg forró vizet, és hagytam úgy állni.Na az leszedett mindent, és nem is kellett sikálni.
2012. ápr. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%

a lidl-es nagyon jó. és olcsó. mindig mindent leszed, a legnagyobb ganét is :)

ajánlom.

2012. ápr. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
69%
Sok zsíroldó jó de a tapasztalataim szerint egyik sem kíméli a gázrózsák alatti szigetelőanyagot,tehát óvatosan vele ha azt használod,Az áztatásos módszer nekem jobban bejön,beáztatok mosószerrel és ameddig a sütőt tisztítom a zsíroldóval addigra felpuhul annyira,h könnyű eltávolítani.
2012. ápr. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
69%
Nálam a coopos hideg zsíroldó vált be.
2012. ápr. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Én már mindent kipróbáltam,és csak a Well done hideg zsíroldót használom.
2012. ápr. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!