Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Aldi - ban és Lidl - ben...

Aldi - ban és Lidl - ben kapható mosószerek jók? Szépen kitisztítja a ruhákat? Nem szürkülnek el?

Figyelt kérdés
2010. okt. 29. 16:06
1 2
 1/14 anonim válasza:
Nagyon jók!Mi is ott vesszük!=)
2010. okt. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Lidl-ben a Formil nagyon szuper.Minőségre olyan mint a persil, illatra is hasonló!
2010. okt. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A szuper- és hipermarketekben kapható mosó- és tisztítószerek a nagy cégektől származnak, csak sajátmárkás csomagolóanyagban vannak. Így nem kell megfizetni a drága márkanevet! Szóval, nyugodtan vedd meg.
2010. okt. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:

Az Aldiban nagyon, de nagyon jó még a lila Fee öblítő, az ruhák illata, puhasága mosás után simán felér egy Coccolinoéval, Silanéval, vagy egy Lenoréval. Sőt! Sokkal jobb. Én imádom, anya is megérezhette ezt. :D

11/L

2010. okt. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Bocsi az OFF-ért. Az ALDI-ban melyik mosószer felel meg a LIDL-es Formilnak? Nekem ALDI van közel, venném ott, ha tudnám, melyik a jó.

Sok kísérletezésre ráfáztam, nem nagyon merek mosószert váltani, csak ha tuti tippet kapok.

Aki tudja, írja ide válaszban, jó?

Az öblítő, amit a lányka írt, tényleg szuper. A legtöbb tisztítószerrel, kozmetikai cikkel meg vagyok elégedve, pl. sampon, testápoló, szappan, WC papír, fertőtlenítők, illatosítók.

2010. okt. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
17:58-as:az Aldiban a Tandil nevű mosóport keresd.
2010. okt. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én már évek óta az Aldis Tandilt használom,és nagyon jó.
2010. okt. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
zöld dobozos formil a lidl-ben nagyon szuper, szerintem jobb, mint a persil vagy az ariel, a másik fajtájuk is tűrhető kb a bonux kategóriája...öblítőjük is jó, a kék a legjobb szagú, a jázminos még elmegy, a többi büdös, szerintem
2010. okt. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A Németországi tesztek szerint az ÖSSZES mosószer közül (a márkásakat is beleérve, mint persil, ariel, weisserriese) az ALDItól a Tandil lett magasan a legjobb.
2010. okt. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
64%
Én is az Aldis folyékonyt használom,és a kislánykám makacsabb foltjai is eltűnnek .nem is cserélném le,és az ára is nagyon jó .
2010. okt. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!