Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mindenszentek napján ciki ha...

Mindenszentek napján ciki ha ablakot tisztítok?

Figyelt kérdés

Nem katolikus vallásúak vagyunk.

Halottaink akikre emlékezni lehetne nincsenek. Nekünk ez tényleg csak egy szabadnap, szeretnénk hasznosan eltölteni.


2010. okt. 31. 21:21
 1/9 anonim válasza:
100%
szerintem nem..
2010. okt. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
nem
2010. okt. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Tedd azt! Akkor kell csinálni amikor az ember ráér. Mára már minden átértékelődött, így az ünnepek is. Nincsenek már ilyen irányú elvárások! Magunknak osztjuk be az időt, és ezen még a mindenszentek sem változtathat.:)
2010. okt. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgyse tudják a szomszédok hogy nem-e vártok vidéki rokont, akkor meg alap h tiszta a ház
2010. okt. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%

Ciki, ha holnap leviszem a szemetet?


miért? kinek kell erről elszámolnod? ki előtt ciki?

2010. okt. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
miért lenne ciki?
2010. okt. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
Ez most valami vicc volt ugye? Vagy ennyire nincs más gondod.
2010. nov. 1. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kérdezzed ki a szomszédokat, ha nekik akarsz megfelelni.

Azonban a biztonság kedvéért kérdezzed ki a szomszédaid szomszédait is, hogy mi a véleményük a te szomszédaidról, hogy biztosan megfeleljél nekik.

Azonban tudjuk, hogy az igazi pletykák, a vegyesboltból indulnak, ezért jó, ha ott is tájékozódsz...

Nem árt, ha a helyi plébános is megáld az ablakpucolás előtt...

Este a kocsmát is ejtsed útba...


Mire hazaérsz, addigra pont vége lesz a mindszenteknek (mindenszenteknek) azaz eltelt a hétvége és mehetsz vissza dolgozni...

(Az ablakpucolás megúszva!).


Persze nem tudjuk, hogy mi a véleménye a szomszédoknak arról, hogy dolgozol??

Jó lenne ezt is megkérdezni tőlük, mert hátha nem helyeslik...

Meg persze, milyen ruhában mész dolgozni??

stb...stb...


Remélem segítettem.

2010. nov. 1. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Bátran pucolj ablakot, ha éppen ezt kell tenned és most van rá időd. Aki ezért elítél, az megérdemli, hogy ilyen marhaságokon bosszankodjon, Te pedig ne törődj vele.

Azt sem igazán értem, hogy hogy jön ide a katolikus vallás? Hívő katolikusok vagyunk, de ettől még tudunk normálisan élni, viselkedni. A kettő nem zárja ki egymást :=)! A szomszédunk már felgereblyézte a falevelet, most égeti a kupacot, én reggel óta mosok, főzök, a férjem porszívóz, pedig nekünk sajnos van kire emlékeznünk. A halottaink iránti tiszteletet nem az évnek egyetlen napján, magunkba zárkózva, szomorú ábrázattal és ködös tekintettel kell kimutatni. Délután kimegyünk a temetőkbe, mindegyik hozzátartozónk sírjára viszünk virágot és mécsest, éppúgy mint az év többi részében, rendszeresen.

2010. nov. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!