Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Nem ciki egy férfinél a...

Nem ciki egy férfinél a szatén lepedő? Férfiak, ti is örülnétek neki?

Figyelt kérdés

Párom (aki 30 éves férfi) már régóta erre vágyik, de valahogy nem bírom elképzelni ezt egy pasinak. Vagy én vagyok prűd és nem is "gáz"? :)

Csak mert ezt kapná egyik ajándéknak karácsonyra...


2011. okt. 25. 19:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem elegáns, komoly, az én páromnak (32) is ilyen ágyneműi vannak, szerintem nem ciki, sőt. :)
2011. okt. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szaténból lepedő? Nem csak ágynemű huzat van belőle? Baromira csúszik a szatén az anyaga miatt.
2011. okt. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Van lepedő is belőle. Gumis szélű is, ami nem csúszik, de én sima szélűre gondoltam. Csúszik is, de nekem pl. azért nem kellene, mert tuti nagyon melegít. Na de már csak azért is kap egyet, hogy ezt megtapasztalja és mondhassam "én gondoltam"... :)
2011. okt. 25. 20:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Szaténból is van többféle, nekem matt pamutszatén ágyneműm van, ez nem csúszik, nem fényes, nem meleg, de valami hihetetlenül jó, simogató érzés. A fényesbe beleizzadok, az szerintem nem túl guszta, de ebbe nem :)
2011. okt. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi a fene az a szatén?
2011. okt. 27. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
miért lenne ciki,nekem is van ,sőt nagyon is hogy izgató,jó benne a sex vagy maszti
2017. jún. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!