Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Postás lányok! Mivel mossátok...

Postás lányok! Mivel mossátok a postás blúzt, hogy fehér maradjon?

Figyelt kérdés
Nálam ez örök probléma, hogy megkapom az "egyenblúzt" és rövid időn belül beszürkül. Mostam már Perwoll White Magickel, Ariellel, Tomi kristállyal, használtam Vanish Christal White Magicet, mostam 40, 60 fokon de mégsem vakító fehér. A Cloroxtól meg egyenesen besárgult. A többi fehér ruhám hófehér marad, csak ez a nyavalyás blúz nem.
2010. nov. 19. 09:39
 1/4 anonim ***** válasza:
63%

Ugye tudod hogy ami eredetileg nem vakitó fehér az soha nem is lessz az??Más anyag és ennyi!!Ha vakitó fehérben akarsz lenni akkor vegyél olyat magadnak ami olyan szin.

A törtfehérből nem lehet vakitófehéret csinálni.Jobb ha belátod!!

2010. nov. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan nem vagyok postás, de azt javaslom, hogy tegyél a mosószerhez szódabikarbónát, az öblítőhöz (vagy az öblítő helyett) ecetet. Nekem így szép fehér marad minden ruha (azelőtt szürkültek)
2010. nov. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
22%

A clorox károsítja az anyagot, azért sárgult be, az már nem is valószínű, hogy valaha ki fog fehéredni.

Én olcsó mosóporral mosok és a fehér mosáshoz mindig teszek egy kupaknyi auchan saját márkás folteltávolítót, ez szépen ki is fehéríti a ruhákat.

Nem tudom, milyen a postás egyenblúz (gondolom abban is van olcsó műszál rendesen), de a műszálas anyagokat nem is jó magas hőfokon mosni, attól is sárgulnak.

2010. nov. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A blúzunk télen hideg, nyáron iszonyúan meleg, folyik alatta a víz rólunk. Nem szellőzik, műszálas. Szép fehéren kapjuk, de hamar szürkül és csúnya lesz. Igazán nem szép látvány a pult mögött.
2010. nov. 19. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!