Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Varrógépet szeretnék venni,...

Varrógépet szeretnék venni, csak alapdolgok varrására. Pl. Függöny, ágynemű. Tök kezdő vagyok, valami használtra gondoltam,10-20 ezer között. Mit vegyek, vagy mit NE vagyek?

Figyelt kérdés
Már rengeteget néztem a vaterán, de jó lenne, ha gyakorlottabbak tudnának ajánlani valami konkrétat.
2010. nov. 21. 11:07
 1/10 anonim ***** válasza:

Az alapdolgokat tudja és garantáltan energiatakarékos:


[link]

2010. nov. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi!

Te biztos ezt használod!

2010. nov. 21. 11:26
 3/10 anonim ***** válasza:
Én nem, de az apám igen, és meg van vele elégedve. Még a nagymamáé volt.
2010. nov. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

mamám is olyannal varr mint az első

ezek is ugyan olyanok csak kisebbek

[link]

2010. nov. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem egy táska Naumann vagy 20 éve van.Nem adnám oda semmiért.Most örököltem mellé a Lucsnik-ot ami anyukámé volt.Ez már megteszi egy életre.Az új gépek nem olyan jók,mint a régi jól bevált tipusok.
2010. nov. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Amiket előttem ajánlottak a Broother kivételével,mind lábbalhajtós gépek. Talán a Lucznik megy villannyal.

A érégiek sokkal jobbak,de nehezebb lábbal hajtani és sokkal fárasztóbb.

Olyan gépet keress,aminek nincs sok programja,és az alkatrészei fémből,és nem műanyagból vannak.

2010. nov. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem olyan Naumann varrógépem van, ami tud gomblyukazni is, cikk-cakk varrást is (beszegésekhez, rugalmas anyagokhoz)...


Én azt javaslom, hogy olyan varrógépet vegyél :

- ami összecsukható, kis helyen tárolható

- függönyhöz cikk-cakk varrás kell!

- ne legyen túl régi, mert ahhoz semmi alkatrészt nem fogsz kapni, ráadásul minden alkatrésze el van kopva...


Ősöreg Zingert csak akkor vegyél, ha van egy külön varrószobád és nem zavar, hogy azt csak lábbal tudod hajtani, nem elektromos (ja, és nem tud cikk-cakkban varrni)...

2010. nov. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 jamesbond ***** válasza:
Nekem egy legalább 20 éves Lucznikom van és tökéletes a mai napig. Mindent lehet hozzá kapni, és jó békebeli anyagból készült.
2010. nov. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A nővérem vett a lomisoktól singer varrógépet, ami elektromos és kishelyen elfér 2000ft-ért. Nincs a közeledben lomis? Lehet ott kellene körülnézned.
2010. nov. 26. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Tizenakárhány-ezer forintért már új varrógépet kapsz.

Tízért vettem tavalyelőtt a Lidl-ben Lervia varrógépet, nehéz, mint a dög, mert nem műanyagból van.Nap mint nap használom, olyan, mint amikor hazahoztam.

22 programos, dupla tűvel is használható.

Mindig volt varrógépünk - varrógépem, de ezt imádom!

2010. nov. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!