Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Fekete-fehér ruhákat a feketék...

Fekete-fehér ruhákat a feketékkel, fehérekkel, vagy színessel együtt kell mosni?

Figyelt kérdés
Sosem tudom eldönteni:D Három felé szoktam szedni a ruhákat, de csomó olyan van, ami fekete-fehér, és egyforma mennyiségben van rajta fekete is meg fehér is.
2010. nov. 24. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:
ha kevesebb benne a fekete, inkább fehérrel mosnám. Ha fele-fele, vagy több benne a fekete, akkor mindeképp feketével.
2010. nov. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
hiába kevesebb benne a fekete (bár látni kellene) én akkor is a színesbe tenném, mert ha a fekete enged inkább csak ez az egy darab menjen tönkre a színesek között, mint egy egész fehér mosást átszínezzen szürkére.
2010. nov. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a fehérek között szoktam, kivéve az olcsó kínaiakat, mert azok fognak. Amúgy meg inkább a fekete fakuljon egy kicsit, de a fehér része legyen vakító!
2010. nov. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Èn beáztatnám mosószeres vízbe,kézi öblités majd centri.Kész.Ha féltek valamit inkább igy csinálom,pár perc és meg is van.
2010. nov. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én az ilyen "kétes" ruhákat mindig kézzel mosom. Akor tuti, nincs baleset :)
2010. nov. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!