Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogy kell a jobboldali virágot...

Hogy kell a jobboldali virágot megcsinálni? Elakadtam :S Leírás kínaiul, ha esetleg valaki le tudná fordítani.

Figyelt kérdés

Azt nem értem, hogy a 6-osból hogy következik a 7-es. Ha jól látom, ezek után már csak ezt a lépést kéne ismételgetni.


Itt a kép:

[link]

Nekem a jobboldali virág kellene.


2010. dec. 8. 19:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A 6-ig megvan? (Behajtod, felcsavarod, letűzöd)

A 6-ból a 7 úgy következik, hogy megint csinálsz egy hajtást, mint az elején, majd megfogod a 6-os képen látható módon, és a jobb kezeddel a bal hüvelyked mellé fordítod az egészet, majd megint letűzöd. Kell maradnia oldalt egy kis "zsebnek".

2010. dec. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Huh, sikerült :D

Aztán már én is rájöttem, hosszú szenvedés után, de köszönöm szépen a segítséget!! Tetszik ez a virág, szóval lehet, h máskor is előveszem, és akkor jól jön majd egy kis magyar súgás :)

2010. dec. 8. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!