Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mivel lehet kiszedni a vért a...

Mivel lehet kiszedni a vért a ruhaneműből?

Figyelt kérdés
Próbáltam már Vanish-t meg sok minden foltisztítót, hideg vizet a foltra amikor még friss de az sem vitte ki az egészet. Remélem, hogy valaki tud nekem hasznos tanácsot adni. Köszönöm!!
2009. jan. 20. 22:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Gépi mosással sem jött ki? Én folyékony Ariel mosóport használok, és még mindig mindenből kihozta a vért (elsősorban fehérneműből).
2009. jan. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kiszedte az Ariel Afolyékony és a por is!
2009. jan. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem friss foltra rakod a Vanish-t egy fabatkám sem ér. A beszáradt, régebbi fotokkal nem sokmindent csinál ezt én is tapasztaltam. Ha nem friss a vérfolt szerintem már nemfog kijönni. Ha fehér, esetleg alsónemű, áztasd be Domestos fehérítő poros vízbe és utána most a szokásos módon. Viszont, ha színes ruhadarab és nem friss a folt, tehát már próbáltad mosni, nem sok remény van, egy csodamósószer és folteltávolító sem fog már segíteni.
2009. jan. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam az ász töményen a fehér flakonos Domestos háziszappannal együtt mindenféle foltra. Bátran csak a fehéreknél használom, de ha nagyon gyorsan kiöblítem, vészhelyzetben világos színűeknél is bevetem és (lekopogom) még soha nem sikerült a színét kifakítanom, csak a folt jött ki.
2009. jan. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A foltördög nevű készítmények között van kifejezetten vérre való. Tökéletesen kiszedi a beszáradt foltot is a színesből is. Kb 500 forint körül van, de sokáig elég, mert közvetlen a foltra kell tenni egy kicsit. Baleseti sebészeten dolgozom a ruhámból minden folt kijött eddig, pedig összegyűjtöm, így gyakran van hogy beleszárad a vér. Mosás előtt ráöntöm mire mindent bepakolok a gépbe már hat is és lehet mosni! :)

2009. jan. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos tanácsokat!! Hol lehet kapni ezt a foltördög nevű készítményt? Ha ilyen helyen dolgozol akkor tuti, hogy egy jó készítmény! Köszi!
2009. jan. 21. 23:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is az lenne a kérdésem hol lehet kapni ezt a foltördög nevű készítményt.Előre is kösz.
2009. márc. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!