Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Gázolaj foltot hogy tudok...

Gázolaj foltot hogy tudok kiszedni?

Figyelt kérdés

Tegnap gázolajfoltos lett egy textil nadrág. Azonnal ki akartam mosni forró, ultra dermes vízzel. Apum szerint az jó neki. Ma is folytattam volna a mosást, folt tisztító szappanal, de még mindig ott a folt.

Ki lehet azt még egyáltalán szedni? És ha igen, hogyan?


2011. okt. 4. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


bár nem hiszem, hogy használni fog. sajnos a meleg víz konzerválja a foltokat. először mindig hideg vízzel kell próbálkozni

2011. okt. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Áúv!
2011. okt. 4. 17:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Hyppolit száraz folttisztítóval
2011. okt. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
_A fiam autószerelő. Az olajos munkásruháit trisós vízben (trisó+mosószer, trisó kb 1dl egy gép ruhához))mosom 60 fokon. Egyébként ha csak egy foltod van, akkor próbáld ki a hideg zsíroldót. Mosás előtt fújd rá a ruhára, majd tedd a mosógépbe normál mosóprogrammal és mosószerrel.Ez nekem már sokszor bevált zsíros foltoknál.
2011. okt. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem egy kabátból kijött a gázolaj folt langyos vízzel alaposan benedvesített háziszappannal! Jól bedörzsöltem vele, néhány óráig állni hagytam, majd öblítés nélkül mosógépbe raktam és 40 fokon kimostam. :)
2017. jan. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!