Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hidromasszázs kád tisztítás,...

Hidromasszázs kád tisztítás, de mivel?

Figyelt kérdés

Olvastam egy útmutatót, ahol azt írták fel kell tölteni vízzel a hidromasszázs kádat és hozzáadni valamilyen tisztítószert, és azzal működtetni kb 5 percet, leengedni a vizet és újra feltölteni tiszta vízzel, átöblíteni megint 5 percig és kész.

DE milyen szert és milyen sokat kell használni? Mivel olyan nagy a kád, jó sok víz belefér, úgy gondolom sok tisztítószer is kell bele.

Mi a véleményetek?


2010. dec. 13. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Persze hogy kell!! Lehet kapni bárhol ilyen folyadékot,a Wellis is forgalmaz ilyet, meg majdnem mindegyik igényesebb szanitergyártó cég.

Igazság szerint akkor és csak akkor érdemes ilyet venni, mármint hidromasszázs rendszert, ha azt legalább hetente használják, mert ha nem , akkor a rendszerben maradt kosz és bacik, meg szappan okoz kellemetlenségeket.

Ez a tisztítószer 1-2000 ft körül van, de rá van írva az adagolás.

2010. dec. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ahol veszed a kádat, ott tudnak adni mellé. Általában a gyártóknak saját termékük van. Vannak olyan kádak is, amikben ez a tisztitás, fertőtlenités automatikus. Tehát, használat után fertőtleniti magát, utána pedig kiszáritja. Van egy tartály a kádnál, amibe bele kell tölteni a fertőtlenitőt.

Megnéztem itthon a Ravak fertőtlenitőt, de az azt irja, hogy a gyártó által javasolt módon. Tehát, ahol veszed a gépet, ott tudnak tanácsot adni, ha nem automatikusan műveli ezt a dolgot.

2010. dec. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat!
2010. dec. 14. 08:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Nos, én ahol vettem, azt mondták nem árulnak hozzá tisztitoszert, pedig nem kis cég, Baumax. Tudnátok konkrét tisztítószert javasolni, amit mondjuk tescoban vagy corában tudok keresni?
2011. nov. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!