Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Linóleum tisztítás rendesen,...

Linóleum tisztítás rendesen, de hogyan?!

Figyelt kérdés
elég régi, így vettük a lakást, akárhányszor sikálom, retkesnek érzem, és matt :( ti mivel tisztítjátok?
2011. jún. 2. 21:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Padlófényesítővel fel szoktam dörzsölni egy ronggyal, aztán egy régi pulcsival kifényesítem. De igazából nem sokat használ, csak mivel fényesebb, nem annyira gáz (de így is az).

A legokosabb, ha kicserélitek.

2011. jún. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
annyira egy gusztustalan! addig nem akarjuk kicserélni, amíg nincs pénz egy teljesen új konyhára, úgyhogy egy darabig még el kell viselnem ezt a gyönyörűséget, ráadásul ilyen rücskös is, hogy mégjobban bele tudjon ragadni a kosz..
2011. jún. 2. 21:38
 3/7 A kérdező kommentje:
és köszi a válaszod!
2011. jún. 2. 21:38
 4/7 anonim ***** válasza:
Tescos hideg zsíroldóval fújd be(részletekben,max fél méternyit egyszerre)dörzsis szivacs,a végén bő vízzel 2-3x felmosod.Ha megszáradt,linóleumra való padlófényesítővel kend be(én már rég nem vettem ilyent,de még kapható)ez képez rajta egy fényes réteget,jobb lesz így,mint újkorában,olcsó,tuti megoldás egy darabig.
2011. jún. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
na, szuper, ezt ki fogom próbálni :)) mennyibe kerül ez a hideg zsíroldó?
2011. jún. 2. 22:50
 6/7 anonim ***** válasza:
700 ft
2011. jún. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
igen és utána domestossal vagy floraszeptel sikáld fel és talán szép lessz utána 4 szer mosd fel tiszta vizzel
2011. jún. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!