Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mit csináljak a törölközővel,...

Mit csináljak a törölközővel, hogy puha legyen? (régebbi, többször mosott)

Figyelt kérdés
2010. dec. 20. 12:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Van aki vasalja, de szerintem ha jó az anyaga és rendes öblítőt használsz, akkor nem lesz szúrós. Vagyis én nem tapasztaltam még.
2010. dec. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
az a baj,h nagyon kemény a víz gondolom nálatok is,emiatt nem puha a törölköző.Ötletekre én is kíváncsi vagyok,nekem az öblítő helyett ecet használata jutott eszembe,de még nem próbáltam.
2010. dec. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Bonux mosógélt és coccolino öblítőt használok a törölközők meg nem gagyik,de többszöri mosás után már kezd szúrós lenni.

A víz meg valóban nagyon kemény nálunk.

Akkor ez lehet a baj forrása?

És a vízlágyító segíthet vajon?

2010. dec. 20. 13:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Használj picit több öblítőt, vagy tegyél hozzá egy kis ecetet. Nem marad büdös utána a ruha!
2010. dec. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az öblítő vegyszer már úgy beült az anyagba, hogy kimosni is szinte lehetetlen. Ha pihe-puha törülközőt akarsz, akkor be kell ruházni egy szárítógépbe, olyanba, ami a szabadba vezeti a párát. Ez minden maradványt,bolyhokat, vízkő mikroszkópikus porát a szálak közül kifújja, öblítő sem kell(mert azt is kifújja).
2010. dec. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Öblítő helyett nyugodtan használj ecetet. Kb. fél deci elég. Nem lesz ecetszaga semminek, inkább olyan, mintha friss levegőn száradt volna. Ha régebbiek a törölközők, kell 4-5 mosás, mire teljesen megpuhul. A nedvszívása is sokkal jobb lesz.
2010. dec. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!