Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Kemény törölközővel mit...

Kemény törölközővel mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem mai darabok és nagyon kemények már. A vasalás sem segített a tőbb öblitő sem. Az uj türcsiket meg utálom mert szöszöl és nem szívja a vízet.
2010. jún. 14. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Állítólag az ecettől visszapuhulnak. Hallottam olyat, hogy a szintetikus öblítők idővel megkeményítik a ruhákat.
2010. jún. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tegyél a mosáshoz is és az öblítő helyére is ecetet.

Nem egy mosás után, de puhábbak lesznek.

2010. jún. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
61%
Kicsit konkrétebben: öblítő helyére max. 0,5 dl 20%-os ecet. Én is itt olvastam, és azóta minden mosásnál csak ecetet használok. Nem lesz ecetszagú a mosott cucc, ha nem raksz többet a 0,5 dl-nél, viszont a mosószer illata megmarad, és nagyon finom, puha minden száradás után. Az ecet teljesen kiöblíti a mosószer maradékot (kémia), és nem képez a textilszálakon bevonatot, mint az öblítőszerek. Érdekes, hogy még antisztatizál is. Próbáld ki, megéri.
2010. jún. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jó. Köszönöm.
2010. jún. 14. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!