Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Meddig lehet és érdemes...

Meddig lehet és érdemes használni a BioStop csótánycsapdát?

Figyelt kérdés
A csomagban lévő 4 db ragacsos csapdát 1 hete tettem ki, kettőbe belesétált 1-1 db állat, a másik kettőbe egy sem. Mennyi ideig hatásos így, hogy már fel van bontva?
2009. jan. 23. 10:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Ameddig ragad.

Attól bio, hogy a ragadáson kívül semmi mást nem csinál- ez nem túl humánus a csótányokra nézve- én is mindig sajnálom őket, de muszáj..:S

Azonban tapasztaltam, ezzel nem lehet hosszú távra kiirtani őket. Rovarirtó vállalkozást keress, egyedül az ő vegyszereik a hatékonyak.

2009. jan. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Én is sokat kínlódtam csótányokkal valamikor régebben. Csótánycsapdával nem sikerült kiirtanom őket. Állítólag az a csótánycsapda hátránya, hogy valami szaggal odavonzza a csótányokat, nemcsak a lakásból, hanem a házból is, és így kiirthatalan lesz, mennek a szagra.

Végül rovarirtást rendeltem, nagyon gyorsan eltűntek a csótányok a lakásból. Aztán a házból is, mióta rendszeresen jár a rovarirtó irtani.

Már évek óta nem is láttam a házban csótányt.

2009. jan. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
53%
Az egy nagy szar!!!Ilyesmit ne vegyél!!!Mi is vettünk és mikor rovar írtót hívtunk mondta,hogy nagyon nagy butaság!Olyan szert tartalmaz ami magához vonz a és szaporodásra készteti őket!!Vagy is össze gyűjtöd a környék összes bogarantyúját!!!
2010. okt. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hülyeséget beszélt az embered.

A csótánycsapda 1-2m-es körzetben fejt ki vonzó hatást, vagyis nem húzzá át a szomszéd csótányait. És nem készteti szaporodásra őket (hiszen beleragad a csapdába) :)

Viszont nem lehet vele egy problémát megoldani, de indikátornak kitűnő eszköz.

2013. febr. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
hát a 3-as hozzászóló tényleg marhaságot írt... ha így lenne, akkor nem árulnák, nem kerülne forgalomba, és nem vennék az emberek.. a 4-esnek igaza van!
2014. nov. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!