Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Miért nem lehet fából készült...

Miért nem lehet fából készült dolgokat berakni a mosogatógépbe?

Figyelt kérdés
2010. dec. 20. 16:15
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
mert nagyon kiszáradnának.
2010. dec. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
be lehet, csak nem bírja sokáig.egyszerüen kettétörik a fa
2010. dec. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Mert a fának nem tesz jót a vízben ázás.
2010. dec. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
Van egy keményfa végű kés készletem, azokat mindig berakom, semmi baja, de a fakanalak, vágódeszka, nem bírnák, nem tesz jót nekik a vízben állás, és elrepedhetnek.
2010. dec. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem tesz neki jót az ázás. Ettől függetlenül én simán berakom a fakanalakat, fanyelű késeket, vágódeszkákat, 2-3 évet kibírnak mosogatógépben mosva is, annyit meg megér, hogy nem kézzel kell mosogatnom, hogy ennyi időnként veszek 100 forintért újat.
2010. dec. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én beteszem a vágódeszkát, fakanalat és a sodrófát is, már 7 éve és semmi bajuk, sőt, tisztábbak, mint valaha (fakanalat azért vettem már néhányat azóta :=), nem szeretem a csúnya, elhasználódott, elszíneződött fakanalakat). Az mondjuk igaz, hogy a vágódeszkám, sodrófám békebeli, jó minőségű.
2010. dec. 21. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan berakhatod.
2010. dec. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
sajnos a hosszú mosási ciklus alatt a mosószeres viz beleivódik a fa dolgokba és nem igazán tesz jót az egészségünknek ha használjuk és kiázik belőle
2018. máj. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!