Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mindig kell só a mosogatógépbe?

Mindig kell só a mosogatógépbe?

Figyelt kérdés

Tegnap megvettük életünk első mosogatógépét, amire évek óta vágytam:)))

Ma vettem hozzá finish tablettát és sót. A só akkor is kell bele ha tablettát használok?

köszi a válaszokat.


2011. aug. 10. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Én használok sót tabletta mellett is (pedig még központi vízlágytónk is van).
2011. aug. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
Nem hallottm soha a so hasznalatrol, csak itt. Kulfoldon elek, 26 eve van mosogatogepunk, nem hasznalunk sot, nem is lattam hogy arulnak, nincs a hasznalati utasitashoz sem irva, hogy kell bele, meg is emlitve akarmilyen so.
2011. aug. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
a só a vízkeménységtől függően kell bele
2011. aug. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyan helyen élsz ahol kemény a víz (mint én), mindenképpen használj sót!


Ismerősnek volt már olyan, hogy nem tudta kiszivattyúzni magából a vizet és semmit nem csinált a gép. Egy drasztikus vízkőöldós átmosás után szerencsére helyrejött nekik. Mondanom sem kell hogy nem használt sót.

A LIDL-ben már lehet venni olcsón W5 mosogatógép sót és ugyanolyan jó, mint a drágább márkájúak.

2011. aug. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hát én egy éve vettem egy mosogatógépet, és egyből lelkesen belenyomtam egy kiló sót szépen mindent ahogy elő van írva, de villogott a sójelző, a használati utasítás szerint kell neki pár nap.. na, azóta eltelt egy év :D szépen mos, meg minden, úgyhogy amíg ez van, nem foglalkozom vele. mondjuk általában sokminden egyben tablettát veszek, nemtudom ez mennyire játszik közre, a lényeg, hogy ha jó a vized, nem olyan fontos.
2011. aug. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ja, és a lidl cuccok meglepően jók, ezért járok oda :) öblítő is, tabi is (abból is a legolcsóbb), meg só is.
2011. aug. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!