Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Autószerelő olajos ruháját...

Autószerelő olajos ruháját mivel lehet kimosni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 5. 16:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

lidl formil-t próbáld

esetleg kis mosogatószert + min 40 °C-t

2011. febr. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Jó erős zsíroldó hatású mosogatószert(Jar,Pur) tegyél Persil vagy Ariel mosóporhoz(gélhez).

Sőt nekem már az Ariel gélkapszula is bevált nagyon szeretem. Pedig az én ruhám nem olajos hanem kátrányos.

2011. febr. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
mosógép válassz előmosó programot az előmosórészhez tegyél járt-t a mosás részhez mosópor és 60 fok ha van intenzív öblítés a mosógépen nyomd rá
2011. febr. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Ultra Dermmel.Anyukám mindig azzal mosta apukám olajos ruháit.Csak nagyon alaposan ki kell öblíteni,mert ilyen apró kis szöszök maradnak rajta.
2011. febr. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
83%

Hát az én pincémet a mosogatoszer elusztatja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

En ezt a nagyon régi mososzappant keresnék. Blokkban lehet kapni bizonyos helyeken. Abbol reszelnél a mosoporhoz, az aranyat ér és a pince se uszik!!!!

2011. febr. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
Mosogatószert eszedbe ne jusson belerakni, mert orrán-száján jönni fog a hab. Ultra dermet javaslok én is, van direkt mosógépbe való.A férjem lakatos volt, mindig azzal mostam, 60 fokon, néha még átmostam 90 fokon is.
2011. febr. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%
érdekes, nekem még sose dőlt a mosogatószer hatására a hab a mosógépből, pedig egy félig rozsdás whirlpoolom van...
2011. febr. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%

én is öntöttem bele csomószor jart, és ha habos is volt, az öblítésnél kijött belőle.

nem kell ezt olyan tragikusnak venni.

2011. febr. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok hasznos választ!
2011. febr. 6. 12:50
 10/12 anonim ***** válasza:
Ugyanazzal mint bárki másnak az olajos ruháját. :D
2011. febr. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!