Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Melyik a legjobb és legkelleme...

Melyik a legjobb és legkellemesebb illatú öblítő? Amelyik jól tartja az illatot de mégsem émelyítő.

Figyelt kérdés
2011. febr. 10. 12:23
 1/10 anonim ***** válasza:
78%

Én nagyon szeretem a Lenorból a sárgát, és a lilát, a lila erősebb, de nem émelyítő.

Nemrég babám született, és vettem a Dm-ben hipoallergén illatmentes öblítőt, és a sárgával keverem, így nem erős, de mégis vmi...

2011. febr. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen, kék Lenor nagyon jó, bár én a fehér, Sensitive Cocolinora esküszöm.
2011. febr. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Rózsaszín bip, vagy a fehér!
2011. febr. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

hát a kék lenor, és a silan az nekem már nagyon durva..kimostam egy ruhát amit már nem hordtam elraktam a szekrény mélyére, és több, mint fél év után is erős illata volt. nekem az más sok.

viszont a fehér lenor az nagyon jó és silanból a zöld (japanesee garden) ha nem jól írtam a nevét bocsi :)

nekem a lorin is bejön abból a sárga vagy a parfümös.

2011. febr. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ez nagyon jó öblítő csak drága.:( Bár én már hülyére hígítottam mégis rendesen volt illata.

[link]

és szeretem még a piros Silan-t is.

2011. febr. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

sárga coccolino. nagyon kis diszkrét, kellemes illata van.

vagy amit most használok: világoszöld lenor. a tropical fresh.

2011. febr. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Coccolino aloe verásat használom. De a mosó géleknek is nagyon jó az illatuk, én nem is mindig rakok öblítőt a gépbe.
2011. febr. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 vaszily katalin ***** válasza:
szia.a silán.mert azt lehet töbszörösen higitani.ugy hogy puha is legyen a ruha.2dlhigitatlanhoz adok anyit vizet ami megtelik 1.5l-es flakon.kelemes de mégse erös.s puha.világoskék.meg a fehér.nöieseb pedig a piros.a bordo rozsásal pedig az ágynemut öblitem. kanosab töle a férjem.a levendulástol.megnyugszik.ez a tapasztalom.
2011. febr. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én a magyar lenort megutáltam,nem tudom mit csináltak vele de borzasztó lett.Nem olyan már mint régen.A silán ugyan ez.A LEGJOBB A NÉMET LENOR!AZON BELÜL IS A LENOR PUR MILD ORANGE!IMÁDOM!CSAK EZT HASZNÁLOM.
2011. jún. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ecet
2022. szept. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!