Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Melyik a legjobb mosószer,...

Melyik a legjobb mosószer, ami egyaránt jó színesre, fehérre is?

Figyelt kérdés
Hófehér fehéreket,és folt mentes színeseket szeretnék!!!
2011. szept. 13. 21:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Én Persil-t használok, mindkét problémát megoldotta.
2011. szept. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Nekem a Tandil vált be.
2011. szept. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi!Persilből melyik fajta?Vagy csak egyféle van?
2011. szept. 13. 22:06
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszi neked is 2.!

Ezt még nem is hallottam hol lehet olyat venni,és milyen árban van?Ebből is van többféle?

2011. szept. 13. 22:08
 5/12 A kérdező kommentje:
Most néztem meg a Persil oldalát sok féle van.Te melyiket használod?
2011. szept. 13. 22:09
 6/12 anonim ***** válasza:
32%
Ha kicsit is értenél a mosáshoz, akkor ezt a kérdést nem tetted volna fel. A fehéret mindig külön kell mosni a színestől. A fehérre Perwoll white magic, a színesre Ariel vagy Persil, valójában bármi más is jó. Ha azt akarod, hogy a fekete ruáid is szépek maradjanak, akkor Perwoll black magic.Még színfogóval sem mosom egybe a színeset a fehérrel!
2011. szept. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%
Bármelyik színes mosóport használhatod, de ha szép ruhákat szeretnél, akkor külön kell őket választani. Én az Arielre esküszöm, de a fehér mosásba nagyjából havonta egyszer teszek fehérítőt is.
2011. szept. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
68%
nekem a Tide is bevállt. de én is külön mosom mindenképpen a szineset a fehértől, külön mosóporral. sokat nem spórolsz, ha nem veszel kül9n szines és külön fehér mosóport, hisz ha csak egyet veszel az kétszer olyan gyorsan fogyik...és a szines ruha hamarabb kikopik ha pl fehérnek való mosóport használsz..
2011. szept. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
68%

színeshez bármi jó pl.Tomi, Aro, meg persze a drágább Persil is.

fehérhez érdemes Persilt venni, vagy olcsó mosószer+fehérítő (Vanish).


amúgy nekem a folyékony mosószerek váltak be, a por mindig benne maradt a ruhákban (de ez lehet mosógép hibája is.)

2011. szept. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

színeseket fehéreket érdemes külön mosni, sajnos régen nem figyeltem erre eléggé, és voltak belőle gondok.


fehérre port használok, abból az olcsó is jó, és teszek hozzá domestost. 60 fokon mosom, előmosással.

színesre most vettem ariel kapszulát, feketére dreftet. ezekhez elég a 40fok.


szépek, illatosak a ruháim :)

2011. szept. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!