Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Miért lesz csíkos az ablak...

Miért lesz csíkos az ablak mosás után?

Figyelt kérdés
Alaposan áttörlöm többször is az ablakomat,de mindig valahol csíkos lesz.Lehet hogy az újság miatt?
2011. febr. 14. 10:30
 1/4 anonim válasza:
Napsütésben nem ajánlatos ablakot tisztítani. Sőt! Ha megy a fűtés akkor sem jó.
2011. febr. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én már nagyon régóta úgy csinálom, hogy elöször lepókhálózom, főleg kívűl, aztán mosogatószeres vízzel lemosom a keretet,párkányt.

Az ablakokat ecetes vizzel lemosom, aztán clin-nel lefújom mindenhol,áttörlöm, és szilviával törlöm szárazra!

Van mikor csíkos lesz, meg szöszös a szilviától,de valaki ajánlotta, hogy sima ioncserélt vizzel utána még törölgessem át!

Kipróbáltam és tényleg nem lett csikos!

Azóta Tv-t , monitort ablaktisztitó után, ioncserélt vizzel átörgetem, és nem csikos!

Nekem ez vált be!

2011. febr. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért lesz csíkos, mert ott még nem tiszta. Azokat a részeket még egyszer át kell törölni.
2011. febr. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem zsíros az üveg, azért csíkos. Én nem szeretem ezeket a spriccelőket. Ecetes víz a legjobb és újságpapír. Addig kell törölgetni, amíg eltűnnek a csíkok. Az olcsó szilvia is csíkozhat. Van az a Vileda ablaktörlő kendő, még az is jó, pár másodperc után már száraz is az üveg, nem kell utána papírral áttörölni.
2011. febr. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!