Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mivel tudom kimosni a mosógépe...

Mivel tudom kimosni a mosógépet, ha nem folyik le az öblítő és a mosószer?

Figyelt kérdés
2011. febr. 25. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáld kideríteni, hogy csak a fiók dugult el (ez esetben szedd ki, ecetes vízzel, fogkefével tisztítsd ki, ha nagyon vízköves, áztasd ecetbe 2-3 órára, kapargasd le a vízkövet) vagy a gépben van dugulás. Utóbbi esetben én 1-2 liter ecetet öntenék bele, az tuti lemarja a vízkövet (viszont félő, hogy mást is szétmar), utána indítanék egy 90 fokos progit.
2011. febr. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én eleve a mosóport bele se teszem az adagolóba,hanem a bezárt dobra borítom!Az ecet jó,én 1-2 havonta szoktam 1l 20%-os ecetet beleborítani üres 90 fokos mosást indítok el.a tartályt pedig szed le és áztasd be és fogkefével vagy üvegmosóval probáld meg kimosni.
2011. febr. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is az ecetet használom mindenre, de az öblítőre a jó megoldás a forró víz, mert csupa csúszós-zsíros az öblítő, mint a szappan. Ha le lehet szedni a mosógép tetőről a mosószer és öblítő adagolót, akkor vedd le és a kád fölött öntsd bele a felforralt vizet, ha tudod, kicsit rázd is fel, de magadra ne öntsd!!! Ezután persze ha kell, még bevetheted az ecetet és a fogkefét, én ezzel a trióval tisztítom.

2011. febr. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezek a válaszok mind jók.
2011. febr. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek! Oldaltöltős a gép és a fiók nincs eldugulva!
2011. febr. 25. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!