Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Csajszik segítenétek? Melltart...

Csajszik segítenétek? Melltartópántot tisztítanék.

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy a melltartópántok egy idő után besárgulnak és olyan mintha foltokban (nálam a váll csúcsánál) zsíros és (piszkos) lennének, pedig rendesen mosom őket :( A napokban voltam méteráruba is hogy vegyek melltartópánt gumit (és a régiekkel végleg leszámoljak), de sehol nem kapni :( így nem tudom, hogy mi tévő legyek...


Ti ezeket hogyan kezelitek, milyen praktikát ajánlotok? Vagy kukába hajítjátok? Egyáltalán lehet valahol még külön melltartópántot kapni?


Amit eddig próbáltam:

Domestos fehérítő, venish szappan, forró víz, hagyományos szappan és ne nevessetek ki de mosogató gél :))))


Egyéb ötlet?


Előre is köszönöm!


2011. márc. 7. 11:49
1 2
 1/15 anonim válasza:
fehérnemű boltba lehet kapni melltartó pántokat mindenféle színben. de nekem mikor bedobom a mosásba,ki szokott jönni belőle minden.
2011. márc. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
nekem is mosásban kijön belőle minden, még sosem volt ilyen jellegű problémám.. ha nagyon gáz, akkor próbálkozz patyolatban, ott tuti ki tudják tisztítani.
2011. márc. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Valamitől csak koszosodik nem? Ha sűrűn, akkor valami befogja rendszeresen, vagy krémet kensz előtte magadra, vagy te nem mosakszol rendesen,vagy ha kívül van, akkor valamelyik ruha fogja be.
2011. márc. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket.


rendszeresen járok táncra és futni is gondolom ezért sárgul nálam jobban, és lehet ezért nem tudjátok elképzelni hogy miről beszélek :) ... legalábbis erre gyanakszom :) no mindegy majd egyszer beszerzek egy raklappal és nem lesz ilyen gondom :)

2011. márc. 7. 12:30
 5/15 anonim ***** válasza:
én is rendszeresen járok táncolni, sokat mozgok, úgyhogy nem hiszem, hogy ettől van..
2011. márc. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Olga néni ***** válasza:
Ez nem kosz, hanem maga az anyag színeződik el valamitől. Testápoló, izzadtság, bármi. Nem nagyon lehet kimosni, sajnos.
2011. márc. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mosószappan, vagy jar mosogatószer. Ennél jobbat nem tudok, biztos jobban beleizzadsz. Sportoláshoz vegyél fel külön sport melltartót, annak nem lesz baj, ha besárgul.
2011. márc. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Elég meleg vízbe szoktam tenni Arielt meg Vanisht, és 1-2 órán át hagyom ázni. A Domestos nem hiszem, hogy jót tenne neki, viszont hatásos. Ráöntöd, megdörzsölöd, leöblíted, újabb adagot öntessz rá, megint megdörzsölöd, öntesz még rá, és hagyod 15-20 percig - nem vízben, simán, a mosdóban mondjuk, aztán kimosod mosószerrel, mert a Domestos brutál klór szaga benne marad anélkül.
2011. márc. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Kínaiba a pénztárnál szokott lenni, 150 ft körül egy pár, úgyhogy én kuka, majd új. nem érdemes kínlódni vele.
2011. márc. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szeintem azért tisztítóba ne vidd, mert többet ráköltesz, mint amennyit ér.

Jobban jársz, ha beszerzel többet, minden elszíneződözz melltartódhoz és naponta cseréled, mert úgy sima gép mosással is ki kell jönnie, persze fehérítős mosóporral és nem összemosva más cuccokkal. Így tehetsz hozzá Vanish fehérítőfolyadékot is.

2011. márc. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!