Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért tartjátok undorítónak...

Miért tartjátok undorítónak és közönségesnek a szilikon melltartópántot?

Figyelt kérdés
folyton ezt olvasom a gyk-n.
2011. okt. 6. 19:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%
Én nem tartom annak,azt hordom. Pánt nélkül nem érzem jól magam(kicsi a mellem). Ha pedig felveszek egy csőtoppot,inkább szilikonpánt mint egy színes.:S
2011. okt. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%

Rohadt szép, mondhatom mikor fénylik és ugyanúgy látszik mint a sima pánt, szóval a funkcióját nem tölti be, pláne amikor bebarnul, na meg ha mintás, az is elég undorító.


16/L

2011. okt. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
66%

Mert semmivel sem diszkrétebb, mintha hagynád a fenébe rajta a rendes pántot. Még csillog is ráadásul, és már mki mindenhez azt hordta pár éve, ha kell-ha nem és így az igénytelenség párosult hozzá, vagy nemtom, hogy fejezzem ki!

Szóval vagy kell venni egy rendes, pánt nélkül is hordható melltartót, vagy inkább maradjon egy, a tophoz-pólóhoz színben passzoló pánt, mert még az is normálisabb!

2011. okt. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%

Az lenne a célja, hogy ne látszódjon, de látszik, húzódik, ha van rajtad felesleg préseli a hájad, könnyen szakad, olcsó hatást kelt.

Igazából nem érdekel ki hordja, bár van olyan szituáció mikor elegáns ruha alá veszi fel, na ott nagyon gáz, mondjuk a szalagavatóján.

De tényleg semmi előnyét nem látom.

2011. okt. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Nekem van olyan ami kicsit mattos, a mintásat én is utálom. De szerintem szebb, ha csillog mintha színes lenne... (bár az enyémek mint írtam kicsit mattosabbak, így nem csillognak)

Engem csak az irritál, ha túl kicsire állítják és belevág a vállába. Na az undorító.

2011. okt. 6. 19:24
 6/14 anonim ***** válasza:
51%

3. válaszoló vagyok!

Na látod, pont ez a lényege: ha van melled és meg kell, hogy tartsa, az bizony ha kicsit is, de bevág. Ha meg nincs melled, akkor minek a melltartó, hogy marad meg a csőtop egy lányon?

2011. okt. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
45%
Létezik pánt nélküli melltartó is.
2011. okt. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%

Nekem speciel nincs vele bajom, ha mason latom, bar en nem hordtam meg sohasem, mert nem volt szimpatikus.

Nekem csak az furcsa, amikor elegans koktelruhahoz veszik fel, bar ilyet meg csak egyszer lattam.


Utolso valaszolo:

a csotop speciel pont kismellu lanyokon all jol, az valami borzaszto, amikor koldokig ero cicikre csotoppot huznak.

Viszont kismell eseten is jo dolog alatta a melltarto, merthogy a pici cicin ugyanugy van mellbimbo, mint a nagy cicin, sot, sokszor meg erzekenyebb es az enyem speciel minden apro szello, vagy pici ruhasurlodas eseten reagal es meredezni kezd. Nem szeretem, ha ezt a fel vilag latja, nem igazan tartozik senkire sem rajtam es a ferjemen kivul, szoval nem vennek fel testhezallo felsot/ruhat melltarto nelkul.

2011. okt. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
58%
Nem utoldora gonoltam, hanem 20:11-esre.
2011. okt. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
89%

Es meg a lenyeg is lemaradt.


Kerdezo, ilyet nem probaltal meg: [link]

Szerintem ha a felsovel megegyezo ilyen pantot raksz fel, akkor az nem nez ki benan.

2011. okt. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!