Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Jól bele szoktam izzadni az...

Jól bele szoktam izzadni az ingekbe. Főleg a fehér ingeken ilyenkor sárga folt marad a hónaljamnál. Mivel tudom ezt a legjobban kitisztítani?

Figyelt kérdés
Cloroxba már próbáltam áztatni, nem sok sikerrel. Vanish sem segített.
2011. márc. 16. 10:37
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Domestos. Ráöntöd, dörzsölöd, leöblíted, ráöntöd, dörzsölöd, öntesz még rá, és hagyod 20 percig.
2011. márc. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Csak fehér ingeken kialakuló sárga foltokra alkalmazd!
2011. márc. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ariel professional folteltávolító port használok minden foltra és eddig mindent kiszedett! pedig baromira nem hittem benne, mindenkinek ajánlom!
2011. márc. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A jövőre nézve javaslom, hogy mindig húzz alsótrikót, lehetőleg olyat, aminek van ujja is. ( a mai pólók tkp. ebből váltak felsőruhává) A férjem is nagyon izzadós, ezzel elejét lehet venni pl. a nem túl guszta izzadt, vizes ing látványának. Még nyáron is felveszi, hiszen akkor izzad a legjobban.
2011. márc. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tudtok olyan áztatószert mondani ami a színes ruhákból veszi ki eredményesen a foltot, illetve ami fontosabb, a szagot?
2011. márc. 24. 10:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Én bevizezem majd bedörzsölöm mosószappannal az izzadt foltokat, bedobom a mosógépbe a ruhákat és csak 30 perc múlva indítom a mosást. 1-2 evőkanál ecetet teszek a gépbe.
2019. szept. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!