Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mivel szedhető ki az étolaj...

Mivel szedhető ki az étolaj folt a fehér farmerból?

Figyelt kérdés
2010. jún. 18. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerezz háziszappant, dörzsölt be vele a foltot, aztán áztasd be melegvízbe. A vízbe is moshatsz bele a szappanból. Áztasd egy napig, és utána mosd ki rendesen. Bár nem minden anyagból szedi. Nálunk pl. a férjem gatyájából nem szedte ki, az enyémből igen. De egy próbát megér.
2010. jún. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mosogatószerrel, vagy mosószappannal.
2010. jún. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is a mosogatószerre szavazok. A Jar csodákat tesz az olaj-, ill. kajafoltokkal...
2010. jún. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Sokat olvastam mostanában a témában, mert egy kedvenc, műszálas pólómon bazi nagy étolajfolt keletkezett, ráadásul forró olajjal. ("Szétrobbant" a csirkeszárny bőre sütés közben.) Kipróbáltam a mosogatószert, Ariel mosóport, ecetes-citromos áztatást, hintőporral bedörzsölést mosás előtt, mosogatógép-tablettával mosást, a folt meg sem moccant.

DE! Az Ultra Derm kéztisztítóval bedörzsölve, majd a pólót ultra dermes vízben 12 órát áztatva a folt nyom nélkül, további dörzsölés, sikálás és az anyag károsítása nélkül eltűnt.

2011. júl. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!