Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Más is tapasztalta már hogy a...

Más is tapasztalta már hogy a Tomi kristály mosópor nem oldódik fel a meleg vízben?

Figyelt kérdés
Mikor kézzel mosok,akkor is egyben maradnak a szemcsék,amikor automatába akkor meg a ruhákból potyog ki a mosópor darab teregetésnél.
2009. febr. 22. 10:14
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%
Hajjjajj de még mennyire! főleg a fekete ruháknál idegesítő. Kicsit azért megnyugodtam, hogy nem csak én vagyok így. Kezdtem azt hinni, hogy a vadiúj mosógéppel van a gond. Én már áttértem folyékony mosószerre.
2009. febr. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Az én mosogépem is pár hónapos.Akciósan vettük a tescoba a Tomit és nyilván azért volt olyan olcsó mert hibás széria.Én is folyékonyat használok azóta.
2009. febr. 22. 11:07
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen, azóta Tomi colort használok, annak tökjó az illata.
2009. febr. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
A tomival én is így jártam.Nagyon dühítő!!!!Sokan panaszkodnak rá!De nagyon érdekes hogy csak azzal volt bajom amit itt vettem magyarországon.Amit németből hoztam azzal semmi ilyen nem volt.Látszik hogy más minőség, pedig tomi ugyan úgy!
2009. febr. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Én fehér ruhákhoz a Tomi Kristály tavaszi szellő illatú port használom, nem tapasztaltam, hogy gond lenne vele. Színesekhez meg a mandulatejes color gélt, annak az illata is isteni.
2009. febr. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
82%
Nekem is hasonlóak a tapasztalataim. Ez nem azért van mert hibás széria vagy ilyesmi. Egyszerűen csak rossz és kész.
2009. febr. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
100%
Ugyanez volt nálam is, a legidegesítőbb az volt, amikor a törülközőkből száradás közben is már potyogott a mosószer a padlóra..Mindenki az mondta, hogy biztos sok mosószert használok, de nem igaz..Aztán anyukám is ugyanígy járt..azóta nem használunk Tomit.
2009. febr. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
100%
Szia, igen sajnos. És bosszantó votl, mikor szoptatás előtt mosószerdarabokat szedegettem a cicimről...Most Tide -ot használunk, abból is valami extra sensitivet vagy mit, ég sosem néztem a feliratát, nem én vettem , hanem a férjem, de nagoynjó! A kislányom kakiscuccait úgy kimossa hogy csak na!
2009. febr. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
100%
Sziasztok.Én nem Tomival mosok és mégis ezt tapasztalom.Ráadásul csupa fehér folt maradt a száraz ruhákon.Lehet,hogy az a baj,hogy 40 fokon nem oldodik fel rendesen a mosopor?A folyékony sokkal jobb.
2009. febr. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Évek óta TOMI KRISTÁLY-jal mosok automata mosógépbe,de sem fehér,sem színes,sem fekete ruháknál nem tapasztaltam az előzőekben leírtakat.
2009. febr. 27. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!