Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan kell gázpalackot...

Hogyan kell gázpalackot cserélni? Odáig eljutottam, hogy letekertem a csavart. Azt a zöld alátétet nem tudom kiszedni, elvileg ki kellene cserélni. Hogyan szedjem ki és utána hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Csavarhúzóval próbáltam kiszedni, de nem ment, már kezdek ideges lenni, mert lenne más dolgom is. Utána mit csináljak azon kívül, hogy visszacsavarom? Amilyen böszme vagyok, simán magamra robbantok itt mindent...
2011. márc. 30. 09:54
 1/4 anonim ***** válasza:
79%

1/ El van ZÁRVA mindkét palack.

2/ Letekerted a nagy csavart az üres palackról.

Innen nem bírod kiszedni az alátétet??? Akkor tekerd úgy azt a csavart, hogy hátramenjen a tömlőre, és úgy kibírod szedni. (Ha nem túl elhasznált és sietsz, még maradhat, de jobb mindig cserélni inkább.)

3/ Az új palackról lecsavarod a kupakot.

Esetleg ebből nem tudod kiszedni az új alátétet??? Na így már jártam én is, mert újabban másképp csomagolják egyes palackokon. Én konkrétan széttörtem a kupakot satuban és kalapács segítségével... És persze ideges voltam, de kiszedtem...)

4/ Az új alátétet szépen a tömlő végére illeszted és ügyesen visszacsavarod. Az a kerek fém micsoda, nem tudom hogy hívják, nem vagyok szaki... szóval ami a tömlőn van, az legyen vízszintesen a végső állásban.


Kb. ennyi.

2011. márc. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jajj, én ezzel nem próbálkoznék inkább.Kérj segítséget.
2011. márc. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Hívj gázszerelőt, mert elrepíted a szomszédok házát is, és akkor nagyon meg fognak verni.
2011. ápr. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha megpatkolok, felrobbanok én is, akkor kit érdekel a verés?! :D
2011. ápr. 9. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!