Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Gázpalackot közel lehet tenni...

Gázpalackot közel lehet tenni a gázhoz?

Figyelt kérdés
2011. máj. 22. 18:32
 1/5 eNerdzsy ***** válasza:

Hogyha nincs leszedve a tűzhely oldala és a földön tartod mindkettőt akkor nyugodtan egymás mellé lehet őket tenni.

A rendelkezésre álló helytől függően akár 15 centi távolság is elég lehet de, amennyire lehet azért tedd a lehető legtávolabb a palackot. (30-40 centi)

2011. máj. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt több helyem,alig gázpalacknyi,muszáj volt oda tennem.De tettem közé 2 réteg gipszkartont.Más szigetelés is biztosan jó(mondjuk,nem a hungarocell)
2011. máj. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Arra figyelj, hogy se a sütő, se más egyéb valamitől a palack (oldala) ne melegedjen fel. Ez esetben a benne levő gáz is elkezd felmelegedni és a hő hatására tágulni. Ezt mindenképp kerüld el.
2011. máj. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Görög Ferenc válasza:
hát attól függ...remélem nem gyújtasz rá a közelében, mert kirobbanó élményben lehet részed.
2011. máj. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Most ez komoly? Nekem gázpalackom volt pár éve és most tervezek visszatérni rá,mert a legolcsóbb megoldásnak ezt találom.Nekem KÖZVETLENÜL a gáztűzhely mellett volt,sütőt is használtam és dohányoztam is.Kajak veszélyben voltunk?

Most az egyetlen egy dolog,ami miatt ódzkodom ettől,hogy újra palackozzunk,azok az intő szavak Anyámtól és Nagymamámtól.Bár nem értem mi a bajuk ezzel,de így utána nézve a dolognak nem ártatlan....és a munkahelyemen is palackossal főzünk a konyhán...hát érdekes. Köszi ha tudtok felvilágosítást adni!

2013. szept. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!