Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Emeleten lakók! Hogy mostok...

Emeleten lakók! Hogy mostok ablakot?

Figyelt kérdés

Az ötödikre költöztünk, és borzasztó magas az ablak, nagyon félek, hogy kiesem, ha felmászom a tetejéig.

Milyen megoldás van erre? Hogy lehet az ilyen emeleti ablakokat pucolni?


2011. ápr. 7. 10:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha van redőny az ablakon, azt mindenképpen engedd le. Az ablaktáblák persze befelé nyílnak, de nem árt, ha valaki van melletted, biztonságérzetet ad.
2011. ápr. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen, nekem szerencsére nincs rá szükségem, de esetleg ilyen hosszú nyelű ablaktisztító segítségével?: [link]

(Menj lefelé az oldalon és rátalálsz a kínálatra ebből is a 3. és 4. sorban.)

2011. ápr. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%

ne lógj ki! A redőny nem biztos, hogy megtartana!

Lehet, hogy röhelyes, de ha veszélyes, inkább kösd ki magad biztosítókötéllel! A mi városunkban csak a tavalyi évben ketten zuhantak ki ablakmosáskor.

Van ilyen teleszkópos nyelű ablakmosó, vegyél olyat, és azzal mosd, a földről!

Ha nagyon veszélyes, akkor inkább hívj takarítócéget, annyira nem is drága, és inkább fizesd ki! Ők fel vannak készülve.Ne állj székre az ablakba csak úgy, mert bárki bármikor megszédülhet, rosszul léphet!

Ha létrára állsz, kösd ki azt is, és magadat egy másik tárgyhoz.

III. emeletig lehet jól túlélni a kieseést.

2011. ápr. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%

Én amíg ötödiken laktam kiléptem egyik lábammal a külső párkányra és egy kézzel meg kapaszkodtam az ablak keretbe. Anyu is így csinálja. Persze az előzőeket olvasva, mi eléggé kísértettük a sorsot.

Így csak gyorsan áttöröltem a keretet kívülről, mert ugye az üveget belülről meg lehet csinálni.

2011. ápr. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igen, az a baj, hogy nincs redőny, és az ablak jóval magasabb, mint én, szóval a keretről nem érem fel a tetjét. Az üvegre megpróbálom ezt a teleszkópost, bár elég drága :S

Kikötésen is gondolkoztam, csak az a baj, hogy az mindenképp nagyon fájdalmas, ha kiesem, na meg nem szeretnék egy ilyen élményt :S

Köszönöm a válaszokat!

2011. ápr. 7. 11:37
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem van 5 fokos létrám, azt használom.
2011. ápr. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

ki ne állj a keretre, megőrültél?!

Inkább maradjon koszos!

Van a teleszkópos olcsóbban is!

2011. ápr. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
8.-on befelé nyílik simán pucolom.Ne mássz fel inkább szánd rá a pénzt egy nyelesre.Biztos van olcsóbb is.
2011. ápr. 8. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hívsz takarítónőt. Ha valakinek ki kell esni, essen az. Ha elégedetlen vagy, még ki is lökheted. Ami persze csúnya dolog lenne tőled.

Amúgy meg vegyél ilyen nyeles szarcsit.

2011. ápr. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!