Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Húsvét alatt mostok ruhát? (...

Húsvét alatt mostok ruhát? ( sz, vas, h, kedd-re gondolok)

Figyelt kérdés
2011. ápr. 22. 20:37
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
56%
Holnap szerintem még mosok, kimosok mindent ami van, mert vasárnap megyünk vidékre. Így kedden még nem, mert akkor jövünk haza, de szerdán megint minimum két adag mosás lesz.
2011. ápr. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
56%

Ma kimostam mindent (holnap reggel szedem le), legközelebb kedden fogok mosni.

Szombat,vasárnap, hétfőn vendégeink jönnek, ne a száradó bugyijaimat nézegessék már.

Egyébként amúgy sem szoktam mosni hétvégén, szóval ez nem újdonság nekem, most csak a hétfő fog kimaradni.

2011. ápr. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
100%
Igen. A kismanók nem mossák ki sajnos. Azt meg nem szeretném, hogy hegyekben álljon.
2011. ápr. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
A vallási ünnep miatt érdekel. Az idősebbek nem mosnak!
2011. ápr. 22. 20:44
 5/23 anonim válasza:
nana felollem aztan lehet barmilyen unnep mert amig van szennyes addig lesz mosas is...jo is lenne ha unnepek alatt a gyerek kevesbe koszolna ossze magat...a teregetest is megoldom mert van a lakasban egy szoba ami nincs berendezve es oda teszem a ruhakat ha vendeget varunk
2011. ápr. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
56%
2.vagyok, nem az ünnep miatt nem mosok, egyáltalán nem vagyok vallásos. Hétvégén soha nem mosok, ezt így szoktam meg. 2 gyerekem van.
2011. ápr. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Ha szennyes van mosok, szóval igen. Amúgy nem vagyok vallásos, nem jön senki és én sem megyek sehova, szóval...
2011. ápr. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
A párom és az én ruháimat holnap kimosom, a kislányomra akkor fogok mosni vasárnap és/vagy hétfőn ha pl. bepisil éjszaka és pisis lesz a hálózsák (takaró helyett vastag hálózsákot adok rá és ebből momentán 1 db-unk van, ha pisis lesz kimosom akár minden nap) vagy több body fogy napközben.
2011. ápr. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
Holnap még igen aztán majd kedden...
2011. ápr. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:

A kedd már nem ünnep, úgyhogy akkor igen. Egyébként a katolikusok nem mosnak az ünnep alatt, hiszen számukra a húsvét nem egy hosszú tavaszi hétvége, hanem az, ami igazából: Jézus feltámadásának ünnepe. Azért nem mosnak, mert a lelkükkel és szívükkel készülnek az öröm megélésére. Régen nem csak bepakolták a gépbe a ruhát, hanem kézzel mostak. Ezért nem tudtak volna igazán Jézusra gondolni.

Én magam keresztyén vagyok, nem mosok ünnep alatt.

2011. ápr. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!