Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Aki teljesen egyedül él,...

Aki teljesen egyedül él, hogyan oldja meg a nagyobb bevásárlást autó nélkül? Nem szabadna cipekednem, főleg nem 13 kilókat, de nekem nincs segítségem.

Figyelt kérdés
Ma nagyon ideges lettem, mikor a boltból jöttem haza. Nagyon nehéz volt a cucc, amit cipeltem, pedig nem is vásároltam sokat, csak mindegyiknek nagyobb a súlya. Holnap nem lesz nyitva semmi, ma előre megvettem a dolgokat és egy pár cucc meg elfogyott. Így se vettem meg mindent. Apránként nem szeretek vásárolgatni, mert nem a kedvencem a boltba mászkálás, főleg, ha edzőterembe is megyek és amúgy is későn érek haza. Nem szabad emelnem nagyobb súlyokat, mert gerinc problémám van és a lyukas szívnek se tesz jót. Semmi ismerősöm nincs, aki kocsival hazahozna vagy elcipelhetné hazáig a cuccot. Mást nem is szeretek ugráltatni. Ma a kapuban földhöz vágtam a cuccokat már, mert fájt már a kezem meg a hátam is. :S Ti hogyan oldjátok meg? Nincs gyerekem, de akinek van, mit csinál? Megszakad?
2011. ápr. 23. 14:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Amikor nem volt kocsim, hívtam egy taxit. havi 1 nagybevásárlásnál belefér
2011. ápr. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Nincs messze túlzottan tőlem a bolt, el se vinnének 1000 ft alatt. Régebben más okból kérdeztem meg egyet a vasútállomáson, mert nem volt kedvem annyit gyalogolni dög melegben. Ha jól keresnék, letojnám, mennyit fizetek taxira, de ezt a fizetést be kell osztanom amúgy is. :(
2011. ápr. 23. 14:18
 3/23 anonim válasza:

és az nem jó megoldás hogy netről rendelsz egy bizonyos helyről és akkor megspórolod a kiszállítási költséget.Vagy a vaterán is vannak fent boltok ahonnan lehet rendelni.

Online rendelés.. hm??

2011. ápr. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
tényleg a Groby is házhozszállít a cora-nak is van bevásárlószolgálata
2011. ápr. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
75%

Igen, megszakad. Én egyedül élek 3 kölökkel. Leszoktunk az üdítőkről, ásványvízről, sőt gyakran a krumplit, almát sem veszem meg, mert annyira nehéz így is minden nap a cucc. Ünnepek előtt még inkább.


Kérdezd körbe a szomszédokat, hogy havi egy nagy bevásárlásra (liszt, olaj stb) esetleg segítenének-e kocsival.

2011. ápr. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Lehet venni olyan gurulós bevásárló táskát. Az nem lenne jó?

Egyébként meg milyen edzést lehet folytatni lyukas szívvel és gerinc problémával? Puszta kíváncsiságból kérdezem.

2011. ápr. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Vagy taxit hívok, vagy gurulós bevásárlókocsiban hozom haza a cuccokat.
2011. ápr. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

A szomszédokat nem igen ismerem, albérletben lakom. Egyik szomszéd meg nagyon bunkó a tulajjal is, őt inkább nem kérném meg semmire.

Könnyű gyakorlatokat végzek. Mondta a doki, hogy nyugodtan járhatok edzőterembe, csak ne emelgessek nehezet, ne nagyon erőltessem a felsőtestem. Az edzéstől semmi bajom, de tavaly költözködtem, sok cuccot egyedül vittem és erős szívdobogásom volt és fájt is. Most is megfájdult. El kellett még mennem macskaalomért is, ami nem nehéz, de már fájt a kezem előtte.

2011. ápr. 23. 15:27
 9/23 anonim ***** válasza:
gurulós kocsi,ha idősebbnek érzed magad és hátizsák, ha fiatalabbnak. Mindkettőben erőfeszítés nélkül el lehet vinni 15 kilót.
2011. ápr. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Egyedül élek, hetente egyszer vásárolok, de 4-5 kg-nál többet még sosem sikerült egyszerre vennem.
2011. ápr. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!